Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meghíztam mióta nem látott...

Meghíztam mióta nem látott félek találkozni Vele mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom 10hónap után most fog hazajönni Amerikából.Sokat beszéltünk,de időeltolódás miatt inkább csak írtunk egymásnak,így nem látott... Többször mondtam Neki,hogy hiztam,de nem hisz nekem,mert régen 1-2kgnal is ki voltam....Amikor elment 179/59kg voltam most 65-67kg...Felek találkozni Vele,hiszen én sem tetszek magamnak. Srácok Ti hogyan ereznetek magatokat,ha így várna a baratnotok haza?

2017. aug. 9. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy emiatt bármi változna. de ha zavar akkor fogyj le és ennyi. :D
2017. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos nem változna semmi?Eleg sok ez nem? Amúgy fogyozom,de augusztus 20-ig nem fog lemenni ennyi az biztos... :(
2017. aug. 9. 00:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

6-7 kg az nem sok, eloszlik, talán látszik ruhában, de szerintem nem. Ruha nélkül pedig a jelenlegi súlyod miatt sem kell aggódni.

Sok lenne mondjuk kétszer ennyi, az mar jelentősebb változás de meg mindig nem hiztad felismerhetetlenné magad. Ne nyafogj, vagy fogyj le vagy ülj le enni, de ne hisztizz GYK-n pár kg miatt.

2017. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm :(
2017. aug. 9. 00:44
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Annyi ido utan lesz olyan kanos hogy mindegy hany kilo vagy, csak lyuk legyen rajtad. Jo par alkalom utan mar lehet megemlitene, de addigra elkezdodik a fogyas is.
2017. aug. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehát 179 cm vagy!! Ehhez a magassághoz pont a 65 kilo a jó..
2017. aug. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

tíz hónap Amerikában? Te a bánattól felszedtél pár kilót, ami azért nem érdekes, mert ha most hazajön, akkor majd éjjel-nappal a lepedőt gyűritek. pik-pak lemegy az a pár kiló.

A lényeg, hogy addig ne vidd túlzásba az evést. Most már csak csipegess.


Amerikában könnyen felejt az ember, főleg, ha pasiból van. Azt írod, hogy nem látott azóta, csak beszéltetek, vagy írtatok.

Ez furcsa. A nyolcvanéves szomszéd néni naponta szkájpol az ott tanuló unokáival.


Amúgy csak hazalátogat, vagy itt marad a nyakadon? Mert nagyon nem mindegy.

2017. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi nem tudtunk skypolni,mert amikor Ő hazaért a suliból,én már aludtam stb.En is egyetemista vagyok,így egyszerűbb volt folytatólagosan írni.Hazajon,és együtt költözünk valahova EUban a tervek szerint,de nem mondanám utolsó h nagyon kedves vagy...
2017. aug. 9. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Mitől híztál amúgy? Sok szemetet ettél? Mert ha most elkezdesz beállni egy normális, egészséges életmódra, ami mellett sportolsz is, akkor valamennyi le fog menni rólad, és jobban is fogod érezni magad a bőrödben. Itt inkább azon van a hangsúly, hogy nem tetszel magadnak, hidd el, ő talán észre se fogja venni. Tedd helyre az önbizalmad, és kezdj neki az életmódváltásnak.

De ne is hagyd abba, és akkor visszafogyhatsz.

2017. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ettem "sok szemetet" csak ezelőtt kevesebb adagokat ettem,és többet edzettem.Ebben a 10honapban többet ettem,de ezek inkább gyümölcs,zöldség,halakból voltak többet,és jóval kevesebbet mozogtam.... mostmár visszaaltam a régi étrendre,és mozgásra. :)
2017. aug. 9. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!