Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, már két napja teázom(cukorral, mivel édesítővel nem birom meginni), de már elszoktam a cukortól(hanyagolom kb 1hónapja,főleg ekkora dózisban). Érzem, hogy a gyomrom savasodik tőle. De muszáj innom 3litert,mert fáj a torkom,meg kell a folyadék. Igyam üresen,ízesítés nélkül? Most vettem be egy kis szódabikarbónát, és már jobban vagyok, nem árt, ha így semlegesítem a savasodást?Nem tesz kárt a gyomromban?
2010. máj. 24. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megfázás?mert akkor én inkább keresnék valami mentolos cukor félét
2010. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,azt is szopogatok, de ilyenkor pláne sokat kell inni, főleg teát, hogy gyorsabban gyógyuljak. Amúgy is 3l vizet szoktam inni, de most a torkom nem bírja, langyos vizet meg inkább nem próbálom:)
2010. máj. 24. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok megint szerintem rakj mézet a teádba illetve külön is ehetsz pár kanállal az is gyorsabban helyre ránt,próbálj pihenni egész nap ágyban maradni és sok takarót magadra húzni ,hogy "kiizzad" a betegséget illetve kamilla teás inhalálás is segíthet
2010. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítettél. Sajnos nagyvizsgára készülve nehéz ágyban tanulni,mert elalszom, de fontosabb az egészség:)
2010. máj. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!