Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, nagyon kövérne...

14 éves vagyok, nagyon kövérnek tartom magam, le szeretnék fogyni. Hogyan?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 57-60 kg.

A hasammal van bajom igazából,nagyon kövérnek tartom magam.

Hasból, csípőből szeretnék fogyni.

3 hónapja rendszeresen futok,eddig semmi eredménye.

Ti mit javasoltok?


2017. aug. 10. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és enni mit szoktal?
2017. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyel sokat
2017. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukrot lisztet kerüld, csökkentse a szénhidrát bevitelt, etkezz 200-300-as kalória deficitben. Sportolj. Ha valamelyik fogalom nem világos: a Google a barátod.
2017. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%
Feküdj a hátadra,és emeld fel a lábaidat majd oldalra mozgasd őket renélem érted ;) ja és NE vidd túlzásba a fogyózást mert a végén még abban a betegségben fogsz szenvedni..:(
2017. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet segitene ez az oldal dietak.hu
2017. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is ilyen magas vagyok és kb. én is ennyit nyomtam. Mondjuk én 2 évvel idősebb vagyok nálad. Nekem pont nem a hasammal van bajom, hanem a comb-fenék tájékkal :) Szerintem az étkezési szokásaiddal van baj, meg figyeld, hogy miből, mennyit eszel, zöldségek, gyümölcsök előnyben! Letöltöttem a telefonomra egy (ingyenes) alkalmazást, amibe beütöd, hogy miből mennyit eszel és kidobja, hogy mennyi kalória, mennyi szénhidrát, fehérje és zsír. Ha nem léped túl a limitet (amit az alkalmazás a bevitt adatok alapján ítél meg), hamarosan látni fogod az eredményét :) Nem a leggyorsabb folyamat, nem az instant fogyás a cél, hanem a fokozatos, de tartós fogyás. Én így kevesebb, mint egy hónap alatt kicsivel több, mint 3 kilót fogytam :) Kitartás!
2017. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér.

Folytasd a rendszeres mozgást.

Figyelj oda az étkezésre. Nem kell fogyókúrázni. De pl. figyelj oda, hogy ne egyél sok cukros dolgot, édességet, ne nasizz, ne sok üdítőt igyál. Ne egyél unalmadban.

Ha eszel valami desszertet, akkor figyelj oda a mennyiségre. Pl. hétvégén nagyi süt valamit, akkor elég egy-két szelet sütit enni, nem kell többet. És persze nem is legyen mindennapos a nasizás.

Ilyenkor nyáron érdemes arra is odafigyelni, hogy ne legyen minden nap fagyi, jégkrém.

2017. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyonn kövér a 90 kb , te jó sőlyban vagy.
2017. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kőszönöm az eddigi válaszokat, próbálkozok :)
2017. aug. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!