Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen erzes az amikor az...

Milyen erzes az amikor az ember fogy?

Figyelt kérdés
Hogyan erzi magat az ember kivul es belul? En mar fogytam regebb, es jo volt de max 5 kgot, s szeretnek rahangolodni erre a hullamhosszra, hogy bevonzzam magamnak amellett hogy sokat mozgok ed igyekszem minel egeszsegesebben etkezni.?

2017. aug. 13. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A kerdeset adminisztratoraink athelyezik az ezoteria kategoriaba. Szives turelmedet kerem.
2017. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Wtf?
2017. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én voltam már 160 kiló is meg 80 is. Jelenleg 110 vagyok. Annyi különbséget vettem észre, hogy kb. eddig a 110 kilómig tudok a saját tempómban sétálni felette már kicsit kezdett fájni a bokám. Más eltérést nem tapasztaltam.
2017. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy érzem magam fogyáskor, mint máskor, én aztán észre nem vettem soha, hogy fogyok-e (lassan fogyok és sosem eszem keveset, ez hozzátesz. a kemény fogyás kikészítene).

Az életmódváltásom miatt jobban éreztem magam, de ez fogyás nélkül is megvan.

2017. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én fogyáskor nagyon büszke vagyok magamra
2017. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! :) Eddig 11 kg-tól szabadultam meg és még kilencet le szeretnék adni.. A ruháim nem jók rám, minden pólóm olyan mint egy hálóing. Lóg rajtam, sehogy se áll. Nadrágok is előnytelenek, így konkrétan az egész ruhatáramat fel kell újítanom (már elkezdtem)

Hmm.. belülről.. Nehéz volt elkezdeni az életmód váltást. Leszokni a nasiról, mértékkel enni többször egy nap, kevesebb édesség. Az segített hogy a családom és a legjobb barátnőm támogatott, sőt nem egyedül kezdtem el, hanem anyukám is elkezdte velem hogy ne egyedül kezdjek ekkora dologba, és visszagondolva, tényleg nagy támogatás ha találsz valakit magad mellé és együtt tornáztok stb. Lehet furcsa lesz, de ahogy fogytam, egyszerre voltam büszke magamra és lettem kicsit depis, főleg most vásárláskor. Hozzá vagyok szokva hogy mindig kicsit bővebb ruhákat vettem, ami nem igazodik a testemhez és nem mutatja meg az összes hurkámat. Most pedig felvehetek olyan pólót is amire fél éve azt mondtam hogy "ez úgyse lesz jó, előnytelen". És ez egy picit máshogy hat rám lelkileg, amikor felveszem a szűkebb ruhákat, nincs benne olyan hasam mint aki babát vár, a derekamon nem vág be úgy a nadrág, és fittyen ki a felesleg, hanem kezd jó lenni. És néha 1-1 fiú megnéz. Na ez nagyon furcsa érzés mert nem vagyok a srácok kedvence. Mostmár kezdem elfogadni magam, jól esik ha valaki megjegyzi hogy csinosabb lettem, látszik a fogyás :) Nőtt az önbizalmam egy kicsit, de ezen is kell még faragni :) Lehet azért ennyire furcsa lelkileg, mert általános suli kb 3-4. osztályától kezdődött az, hogy súlyosabb vagyok a társaimnál. Régen utáltam sportolni, most pedig el se tudnám képzelni a napomat bicajozás, futás vagy egy izzasztó tornázás nélkül. Jó hatással van rám, úgy érzem :) Sok sikert, és rengeteg kitartást!

17/L

2017. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi nagyon a valaszt! :D irhatok privibe?
2017. aug. 15. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz :)
2017. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!