Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta és sport egy 13 éves...

Diéta és sport egy 13 éves lánynak! Segítség!?

Figyelt kérdés
Aki ért hozzá, vagy járatos a témában segítsen!! 13 éves vagyok 56-57-58 kg 149 cm (alacsony vagyok nagyon tudom) én ha valamikor a tükörbe néztem nem láttam magam túlsúlyosnal. Valahogy jól eloszlik rajtam.. még mindig nem vagyok az de azért nem ártana egy kos fogyás... Minimum 5-6 kg-ot le kéne szerintem fogynom ! Szóval olyan segítséget kérnék töletek hogy tudna valaki nekem írni valami diétát és hogy mit sportoljak.. mennyit... Tudom nehéz elképzelni hogy jól eloszlik rajtam 😂 de tényleg ! Viszont ha most híunék 5 kilót akkor már nem bínám... Nehezen is öltözöm mert ugyebár van egy kis hájam de még nem lóg... És ha vékony derekú gatyát veszek fel akkor bő póló kell hozzá hogy ne látszódjon hogy be vág a hájamba... Meg annak is örülnék a leírások hogy hány kg-ot kéne fogynom ! Vagy ha valaki ilyen testalkatú vagy ismer valakit aki ilyen! 🙂 Előre is nagyon köszönöm

2017. aug. 13. 23:55
 1/8 tothp ***** válasza:

13 évesen inkább csak sport. futás, biciklizés, úszás, túrázás.

Diéta merüljön ki annyiban, hogy nem szoksz rá a csipszre, és nem iszod a cukros vackokat.

2017. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! 😉 Csak az a baj hogy nem igazán tudok ilyenekre járni ....

De majd próbálkozok! Várom a további válaszokat! :)

2017. aug. 14. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kell fogyóznod, nem hiszem hogy kövér lennél max egy kicsit husis, ami nem baj. Ne fogyózz, a végén így jársz https://www.youtube.com/watch?v=u8Bg9XsyJgM addig úgy is nősz még míg felnőtt leszel :). Ha nagyon soknak tartod küldj privibe képet és tanácsolok pár dolgot. nyilván ideálisan 6kg-ot kéne fogynod és ráerősítened, de hidd el van akinek a duci jobban áll és hája nem csak ducinak lehet.
2017. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! Én is 149cm vagyok és 13 éves. Én úgy tudtam lefogyni, hogy a legtöbbször kihagytam a vacsorát és heti 3-szor eljártam sportolni. Sokan mondták, hogy nem jó kihagyni az étkezést, de legalább így sikerült nekem, bár te kicsit más vagy, mert rajtad eloszlik a zsír szóval lehet, hogy nem segít. Szerintem kb. 5kg fogyjál, de annál többet ne!

Nem tudom, hogy segített-e a válaszom, de remélem így neked is sikerülni fog lefogyni! Sok szerencsét hozzá! :)

2017. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a támogató és segítő válaszát 😉
2017. aug. 15. 02:33
 6/8 anonim válasza:
Szia, ha még aktuális, 13 évesen semmiképp ne diétázz komolyan, inkább próbálj meg egészségesen étkezni, a vacsorát ne hagyd ki, viszont ahelyett hogy egy egész tányérnyi kaját (tegyük fel rízst és csirkét eszel) kiszedsz magadnak rízsből szedj kevesebbet és tegyél hozzá salátát vagy akármit eszel, szedj a köretből kevesebbet és egyél hozzá zöldséget.otthon is tudsz edzeni, vannak youtube-on videók is. viszont semmiképp ne csinálj súlyzós edzéseket.
2017. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
13 évesen nem nagyon szabadna diétáznod. Max annyit tehetsz ez ügyben,hogy nem eszel édességet és vizet iszol. Sportolnak a futást tudom ajánlani. Ha heti rendszersséggel futsz,hamar levegő rólad a felesleg. Elég ha 1 km-rel kezdesz,és úgy felfelé,bár attól sokkal jobban fogysz,ha kevés kilométert futsz gyorsan. Ha többet futsz lassabban az csak izmosít. Illetve,ha hasonló akarsz fogyni,minden nap csinálj 4x20 felülést,bárhogy. A hasprés a legjobb. A zöld tea állítólag égeti a zsírt,szóval azt is ihatsz,maximum nem válik be,de bajod nem lesz. Remélem tudtam segíteni!!😊😉
2017. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azaz baj hogy futni abszolút nem tudok .... Tehát mit írtál hogy 1 km KEZDÉSNEK az nekem picikét furi ... 650 m-nél már meg állok úgy hogy lassan futok... Vagyis közepesen
2017. szept. 17. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!