Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit adhatok le így?

Mennyit adhatok le így?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán nem eszek csak vizet iszok és napi fél órát szobabiciklizek

Tudom hogy pár nap után összeesek,de egy ember evés nélkül 2-3 hónapig is bírja,2 hónap alatt lehetséges így -15 kiló akár?



2017. aug. 20. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom mennyire nem egészséges,csak karácsonyra akarom rendberakni magam családi találkozóra,utána egészségesen élek majd

Szóval ne lebeszélni akarjatok

2017. aug. 20. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarnád, hogy lebeszéljenek, akkor nemírnád ezt ki.

De én nemfoglak, mert fölösleges. Nem hogy két hónapot, de két napot nem adok neked, hogy ezt csináld.

2017. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki hogy megmondja valaki hogy mennyit lehet így fogyni

Csak arra vagyok kiváncsi,arra nem hogy mikkel jár ez a koplalás

2017. aug. 20. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Körülbelül 3 nap után nagyon takarékra teszi magát a szervezeted, és minél kevesebből próbálja működtetni magát. Tehát nagyon belassul az anyagcsere, és nem lesz nagyon gyors a fogyás. Előbb az izmokat bontja le a szervezet, es csak utánna a zsírt. Tehát ha a zsír leadása számít fogyásnak, szerintem nem olyan sokat, mint gondolnád. Feltéve hogy vizen élsz két hónapig. De ez vicc.
2017. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem a koplalás a leggyorsabb módszer, főként nem a legeredményesebb,legminőségibb.
2017. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-15 kiló? Van rá esély, ha megfelelő méretű hozzá a felesleged és olyan a genetikád, hogy szinte semmit nem lassul az anyagcseréd a koplalástól (tipikusan eleve nem szokott rengeteget, de sok ellenpélda van. s 2 hónap? csuda tudja, lehet, hogy itt már mindenkinek a szervezete takarékra rak mindent, csak túléljen).


Igazából nem fontos, mennyit fogysz, sokkal nagyobb problémái lesznek az embernek így, mint egypár kiló felesleg. Gondolom, vitaminokat, ásványi anyagokat szedsz, de így se sétagalopp a dolog és természetesen nagy sokk a testednek.

Van, aki durvábban nyomta, sokkal hosszabb távon, de orvosi felügyelettel s az ő szervezetét is csodálom, hogy egész jól kibírta, az enyém egy hét után eltérítené az agyamat és enne...


Izom persze rendesen menni fog le, persze zsír sokkal több, főleg, hogy gondolom, nincs nagy izomtömeged.

2017. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!