Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan, mit és mennyit eszik...

Hogyan, mit és mennyit eszik egy modell? csak egészséges kajákon élnek? És mit sportolnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.14 éves vagyok és miden álmom,hogy modell lehessek.Ezért is szeretném tudni,hogy hogyan adhatnák le hamar pár kilót ugyanis most van rajtam egy kis felesleg.szoval örülnék ha nem eszement hülyeségeket írnátok meg bunkóságokat hanem ténlyeg válaszolnátok a kérdésemre.nagyon megköszönném :) egyébként heti 2x edzőterembe járok 1,5 órára(cardio&erősítés) és heti 2x szoktam rubint réka dvd-jére tornázni,emellett szoktam biciglizni és hullahoppkarikázni is.enni márcuis óta csak egésazségeset eszek (rengeeteg zöldség,gyümölcs,sok víz,és csak barna kenyér).:) köszönöm ha valaki NORMÁLIS és SEGÍT.nem
2010. máj. 25. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

leginkább nem esznek egyáltalán...ne kövesd ezt a példát....


amúgy milyen paramétereid vannak, mi az a kis felesleg?

2010. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
nem bunkóságból, de nyelvtant se hanyagold el... amúgy, koplalni szoktak a versenyek előtt, te azt ne tedd. a cukros, fehér lisztes dolgokat hagyjd el, és mozogj minnél többet, akkor formásodva fogsz vékonyodni, sok sikert!
2010. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy modell alkat vagy eleve, tehát magas és csontos, vagy pedig örök diéta és koplalás..
2010. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyre kérlek görcsösen ne ragaszkodj ehezz. Nem elrettenteni akarlak, nekem pl az erősebb csontozat jutott vagyis örök diéta és koplalás. Nem szeretném leirni az étrendem, mert félek követnéd. Én 188 cm vagyok, igy elég sok lehetőségem van és csakis ezért csinálom, de nem hinném hogy sokáig.Nem akarom tönkretenni magam, és ha nem kapok meg egy két melót mert kéne fogynom egy picit, akkor sem teszem meg hogy 2 napig vizet iszom, de sajnos igy is elég kemény a diétám. Nem olyan álomvilág ez mint ahogy Te gondolod. Ha mégis komolyabban akarsz Vele foglalkozni kérlek még legalább két évet várj.
2010. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen,komolyan szeretnék vele foglalkozni,de egyik példaképem Palvin Barbara 14 évesen kezdte és nagyon híres,világhírű lett..emellett a barátnőm már modellkedik nem olyan komolyan csak pár fellépés,fotózás meg casting.szóval nem úgy,hogy külföldre is megy. sajnálom,hogy senki nem tud egy jó és nem élet veszély diétát mondani..de ki tudja lehet,hogy ilyen nincs is :( mindenesetre azért köszönöm
2010. máj. 25. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
nekem csak az a bajom ezzel ha eleve nem vagy olyan csontos alkat akkor meg kéne "erőszakolni" a szervezetedet hogy olyan legyél. ami viszont nagyon nem egészséges. valószínű ennyi sport mellett most sem lehet rossz alakod. miért nem mész el egy ügynökséghez és beszélsz velük, hogy van e esélyed. ők úgyis ránézésre megmondják.azt mondtad a barátnőd modellkedik, akkor menj el vele az ügynökségéhez.
2010. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
26%
A sportjukat úgy hívják hogy plasztikai sebészet, és photoshop..
2010. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbbjük szerencsésen vékony alkat vagy pedig anorexiás... Nem esznek. :D
2010. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a modellek sportal és nem evéssel kezdik, de aztán úgy lefogynak hogy már semmi erejük nem marad a sportra így hát marad a nem evés, de az keményen :S
2011. aug. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!