Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160-centihez mennyi az ideális...

160-centihez mennyi az ideális testsúly ami se nem kövér se nem sovány?

Figyelt kérdés
16?-centiméter vagyok.és sajnos 75-kiló.Ami a legrosszabb hogy hasra és felső testre hízom a kezeimre,vállakra az,az aféle alma alkat vagyok.A lábaim nagymértékű hízásnál is karcsúbb marad mint a testem többi része.Anyuka vagyok.Szeretnék lefogyni.Tippeket is várok esetleg hogy lenne lehetséges.Régen szülés előtt 62-kiló voltam akkor nem voltam,borzasztó kövér bár akkor is volt rajtam felesleg nem voltam nádszál de viszonylag jó alakom volt.Erősebb csontozatú vagyok erős,zömök.
2017. aug. 25. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha nő vagy, akkor 18-23 % testzsír az ideális
2017. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen
2017. aug. 25. 19:03
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 50 kg
2017. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

30%-ig nem vagy elhizott.

Nalunk evente van ilyen meres, ahol az orvos ezt mondta.

Es normal testalkathoz en 62kg-t mondanrk. Etiopiaban es par sovanymodell szemeben ez sok, szerintem ennyi az idealis.

2017. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Izomtömeg kérdése... 60-nal is lehetsz jó, de az átlagos gyöngébb izomzatú nőknek ennyivel határozottan van feleslege.

Ami a testzsírszázalékot illeti, én 21% alá nem akarnék menni és 25-tel sincs baj, de itt már az ízlés is bejátszik s a felesleg eloszlása. Nem kell minden nőnek szálkásnak lennie, de azért a 160/60 a legtöbbeknek már kissé sok (ha az ideális súlyt nézzük, nem azt, ami végülis elmegy), ha nem is kövér.

2017. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj, szerintem az a lenyeg, hogy a hasad lapos vagy kozel lapos legyen. Hiszen ekkor mar nincs a hasuri szervek korul zsir.

Barmennyi kilo is leszel, addig ne allj meg a fogyassal, amig ezt el nem ered.

Feltetelezem, hogy 54 kilo ala kell menned ahhoz, hogy ezt elerd.

2017. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Jó nagy hülyeséget mondott az utolsó. Miért kéne 54 kiló alatt lennie? Én 48 vagyok 160 centivel és van egy kis zsír a hasamon. Lehet akár 65 kilóval is lapos hasat ha izmos.
2017. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Én 159 centi vagyok és 50 kg, enyhén izmos, mert sportolok hobbi szinten.


Szerintem ehhez a magassághoz neked 50-55 kg kéne lenned.


Figyelj az étkezésre, mozogj sokat. Keress a neten tornavideókat és tornagyakorlatokat.

Én ezt a két oldalt tudom ajánlani: Fitnessblender és Péntek Enikő oldalát.

Menj le futni, úszni, otthon ugrálj, ha van akkor használd az ugrálókötelet, hullahoppkarikát, edzél súlyokkal (pl. tölts meg vízzel két ásványvizes palackot).

Étkezésedből mellőzd az ételnek és italnak nem nevezhető vackokat (pl. édességek, péksütik, energiaitalok, chipsek..stb.), a gyors felszívódású szénhidrátokat, főleg este.


Legyen akaraterőd és kitartásod elérni a kitűzött célodat!

Sok sikert! :)

2017. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

8, nagyon kevés lehet az az izom még a "hobbiszinthez" viszonyítva is.


158-hoz 55 alatt már nem vékony, hanem gebe vagyok 32/34-es mérettel.


Most 2 éves gyerek mellett 60 kg vagyok, és abszolút rendben van. Lapos a hasam, maradt mellem (50 kg-osként 65AA-t hordtam), nőiesnek, csinosnak érzem magam, 36/38 méreteket hordok.


Persze tiniszemmel lehet, hogy egy elhízott tehén vagyok, de én inkább a tükörnek hiszek.


Kérdező, lődd be célként a 65-t és utána meglátod, hogy mennyi menjen még le!

2017. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 9-es!


Köszi, hogy így látatlanban két szám alapján kritizálsz, miközben fogalmad sincs, hogyan oszlik el rajtam és mennyire látszik. Futok, otthon edzem tornavideókra a 10kg-s súlyzómmal és odafigyelek az étkezésre.

Kommented nem más csak irigység.


55kg alatt meg nem gebe az illető, hanem vékony ehhez a magassághoz. Te a 60 kg-dal az átlaghoz tartozol. (Átlag alatt azt értem, hogy hazánk a 4.legelhízottabb ország és egyre több emberen jelennek meg a plusz kgk, amikre a szervezetnek nincs szüksége. De ha te így jól érzed magad, akkor oké.)

2017. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!