Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy formásabb legyek? Mennyit fogyjak még? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. máj. 25. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogyni?:O Hova tökéletes tested van :)
2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a tökéletes.Én nagon messze állok attól.De azért aranyos vagy.Köszönöm
2010. máj. 25. 19:18
 3/12 A kérdező kommentje:
2010. máj. 25. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

De jól nézel ki! Megkérdezhetem mit sportolsz?

Jógához mit szólsz?

Egyébként évácska sem ilyen photoshop nélkül,bizony neki is van narancsbőre.

2010. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak tornázom,meg néha utok és biciklizek.Odafigyelek az étkezésre is.A jóga is érdekelne,de nem vagyok elég hajlékony,meg itthon egyedül az nem menne.
2010. máj. 25. 20:40
 6/12 Gyakor ***** válasza:
100%
Látszik, hogy sportolsz, szerintem semmi baj nincs az alakoddal, én a helyedben már nem diétáznék, de a sportot és az egészséges táplálkozást ne hagyd el. Ha annyira alaposan van megtervezve az étrended és edzésterved, mint amilyen alaposan eltávolítottál minden ismertetőjegyet(még a köldökpirszinget is :D ) a képről akkor nincs probléma :D 18/F
2010. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
49%

röviden:

sunapozitív :)

2010. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kardiózz, az formál, egyébként nincs semmi gond az alakoddal. Photoshoppos képekkel meg vicc előhozakodni.
2010. máj. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hasad iszonyú jól néz ki! szerencsédre azon nem kell változtatni (hozzáteszem hogy igazából semmin), de ha nagyon hajtasz a tökéletesség felé, a combod izmosítsd kicsit combközelítő/combtávolító géppel. Különben tényleg irigylésre méltó alakod van! minden rendben veled.
2010. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából énis a combommal és a fenekemmel vagyok elégedetlen.Csinálok kitöréseket és gugolásokat,de nem nagyon van eredménye.Nem tudom még mit tehetnék.Szokott itt az oldalon egy edző Nem éppen emberi hangnemben kommentálni,de az ő véleményére és tanácsaira nagyon kíváncsi lennék.Remélem írni fog.
2010. máj. 27. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!