Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos/gyorsan lefogyok, ha...

Hatásos/gyorsan lefogyok, ha nagyjából nem eszek majd semmit?

Figyelt kérdés
Nagyjából úgy lesz a tanévem, hogy suli után 3 nap edzés(+1 meccs), maradék 3 nap pedig meló. Igazából időm sem lesz enni, és mihamarabb szeretnék fogyni. (Legnkább lábról, vállból..)

2017. aug. 31. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
koplalni nem kell.a masik meg, hogy akarsz ennyi mindent csinalni ha nem eszel? nem lesz energiad.
2017. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Újabb agyas...


1. Nincs láb, meg váll fogyás, mindenhonnan fogsz fogyni, kígyóvállú leszel

2. Edzeni, dolgozni ? Úgy, hogy nem eszel semmit ?


Őszintén kérdezem: Retardált vagy ?

2017. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gyorsabban fogysz egy ideig, aztán összeesel, közben többé-kevésbé tönkreteszed magad, az anyagcseréd belassul, izmot vesztesz, ezek miatt később lassabban fogysz ugyanakkora evés és aktivitás mellett, rosszul érzed magad, esetleg változatos tápanyaghiányod lesz...


Az meg milyen ökörség már, hogy nincs időd enni? Az élethez kell enni, muszáj rá időt szakítani, de amúgy sem kell hozzá sok idő. Nekem félóra kényelmesen elég lenne, ha nagyon optimalizálnám az evést, de azért 5 percben is meg tudnám oldani az alapokat. Vegyél el pár percet az alvásodból, jobban jársz, mint nem enni. Szerinted a tested működik energia nélkül?


Edzés, meló mellett főleg muszáj enned, de persze amúgy is.

2017. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezekkel, nem gondoltam hosszútávon... Kedves "agyasok" és tisztelt "retardáltak". De a kérdésre legalább megkaptam a választ, köszönöm!
2017. szept. 1. 01:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinalod, akkor igen hamar megszunnek a sulyproblemaid, mivel (allitolag) a masvilagon nem foglalkoznak a zsirparnakkal.
2017. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Röviden csinálhatod, ezt nevezik böjtnek, de azt nem csinálja az ember olyan hosszan, hogy észrevehetően fogyjon...
2017. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!