Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha visszaállok a régi étkezési...

Ha visszaállok a régi étkezési szokásomhoz lefogyok?

Figyelt kérdés

Máshol dolgoztam 2 évig és azalatt rengeteg szükségtelen kaját vittem be és nem nagyon, de meghiztam. Ha abbahagyom ezeket nassolásokat "visszaváltozhatok" ollyanná amilyen voltam. Alapbol vékony vagyok és így most nagyon rosszul érzem magam mert soha nem hiztam...

20/l



2017. júl. 15. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nekem kövéren is tetszel
2017. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha visszaállsz, akkor a mostani állapotodat rögzíted - ahhoz, hogy olyan legyél, mint régebben, elöször vissza kell fordítani a folyamatot, azaz elöször vissza kell foigyni a normál szintedre és azután a régi rendszer szerint valószínüleg tudod tartani a súlyodat, de nem biztos, mert idöközben megtanult a szervezeted raktározni, hízni, azaz több odafigyelésre lesz szükség.
2017. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!