Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményetek a kókuszlisztről?

Véleményetek a kókuszlisztről?

Figyelt kérdés
Jó ízűek amiket ezzel csináltok és miket készítetek vele?

2017. szept. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Erősen érződik az ízén, hogy kókusz-származék így inkább édes dolgokhoz használható, valamint nem annyira semleges, mint a megszokott bl55-ös. Ezenfelül iszonyat nagy a nedvesség felvéltele egy normál liszthez képest, nekem még nem sikerült tökéletesen elsajátítanom a használatát. Ennek ellenére szeretem.
2017. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kis mennyiségben használom, mert amúgy iszonyatosan elrontja a vele sütött dolgokat. De ez az én ízlésem, van, akinek bejön. Túl elvizesíti, túl édeskés kókuszíze lesz s jellegzetes állaga... Nem is tudom, mire szoktam használni, talán szezámsütibe pár grammot... Vagy ha pici valamivel sok vizet kell felszívni valamilyen okból (pl. túlvizeztem egy tésztát). Ja nem, piskótába teszem, amikor minimalizálni akarom a lisztmennyiséget. Nem egyedül, persze. Régen maglisztekkel vegyesen, ma már gabonával, mert sokkal jobb úgy. Fele gluténmentes liszt, fele kókuszliszt.

Ezen kívül csak fix recepthez használom, amit nem én fejlesztettem ki, én már nem kísérletezem vele, felesleges.

2017. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kenyeret szoktam csinálni belőle. Alapból szeretem a kókuszos dolgokat,így a kókuszlisztes kenyeret egyszerűen imádom.
2017. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!