Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn 5 hónap...

Tényleg akkora bűn 5 hónap után 1 kocka Milka csoki?

Figyelt kérdés

Barátnőm leszólt érte hogy miért fogadtam el... nem hinném hogy akkora bűn lenne ennyi idő után. Annyira elegem van ebből a fogyókúrából. Hála istennek néhány napja végeztem és nem szeretnék zabálni... ma viszont lehet túlzásba vittem. Reggelire ettem egy zabkasat ami 210 kcal volt és délután sütöttem palcsintat a következőkből: 2 banán, 3 tojás, 70 g rizsliszt és 20 g cukrozatlan kakaópor. Ennyit ettem ma. Ez sok volt szerintetek?


Olyan tanácstalan vagyok súlytartásban. Mit lehet enni és mennyit? Pl. heti 1 x ami tényleg CSAK EGYSZER megehetek 1 milkát? Unom már ebédre is a csirkemellt zöldséget

Tanácsok?

16 kg fogytam


2017. szept. 11. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 2 kocka sem bűn. S még fogyni is lehet úgy.

S az én diétámba nem fér, mert cukros. De ez az én dolgom (ahogy az is, hogy néha eszem-e cukrot mégis), a tied pedig a tied, nem a barátnődé.


A mai ételeid okésak, szolid reggeli, kellemes édesség, de azért ennél többet kéne enni... Ez koplalás.


Te tudod, mit ehetsz. Én súlytartáskor azt eszem, amit akarok, annyit, amennyit gondolok, érzek, akarok. Hozzáteszem, életmódot váltottam s azt nem szegem meg mindig, így nem kell aggódnom.

A csirkemellet utálom, nyilván nem eszem soha.


Konkrétan nem tudom megmondani, mit ehetsz, csak azt, hogy ha nem eszel kalóriatöbbletben, nem fogysz hízni.

2017. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Dehogyis,ha belefer a keretbe batran eheted minden nap! Sulytartaskor meg amugyis 1700korul ehetsz (gondolom) abba meg sok minden belefer.Elhiszem h unod a csirket ebedre egyel mast,fozelek,krumplipure,rakott hus hagymaval sajttal.Egyel valtozatosan es mindent! Fogyokura alatt is az a legjobb ha mindent eszel,mertekkel.
2017. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy hülye pi**a. Az ilyen idióták hajszolják bele a szerencsétleneket az anorexiába meg az önhánytatásba. Valószínűleg piszkálja a csőrét, hogy ilyen sokat fogytál, és ezért szólogat be.

Ha már a testedet ilyen szépen sikerül rendbe tenned, akkor tégy így a lelkeddel is, és mostantól ne barátkozz ilyen kígyókkal.

2017. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hehh én kb 2800kcal-al tartok súlyt 😃
2017. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En ennyivel hiztam 90 kilora:'D
2017. szept. 12. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, a nagy büdös igazság az, hogy én 90 kilóról másfél év alatt lefogytam 75-re úgy, hogy egyetlenegyszer sem éreztem azt, hogy sínylődnöm kéne, egyetlenegyszer se volt olyan, hogy éheztem volna, vagy hogy ne ehettem volna meg azt, amit kívántam.

A helyzet az, hogy a testtömeget rengeteg hamis mítosz, és alaptalan hülyeségeken, vagy féligazságokon alapuló mendemonda lengi körül. (Hozzá jön még az, hogy az emberek többsége rémesen alulművelt biológiából, így aztán bármilyen ostobaságot elhisz, amit amúgy 2 perc gondolkodással ki lehetne deríteni, hogy igaz-e.)

Magát a fogyókúrát sem tartom egy jó dolognak, én inkább a helyes, de változatos táplálkozás, és a mozgásgazdag életmód mellett teszem le a voksot. Úgy is lehet fogyni, hogy közben nem stresszelsz betegesen amiatt, hogy na, most vajon 2 kalóriával átléptem-e a limitet...

Ha én elmondanám, hogy miket szoktam enni amellett, hogy 15 kilót fogytam, a sok fogyimániás vagy szívrohamot kapna, vagy elkezdené szidni az összes felmenőmet. Pedig lehet fogyni kellemetlenségek nélkül is. Én minden hétköznap megiszok egy energiaitalt (nem light-ot), meg egy Bountyt vagy Snickerst. Van, hogy ennél többet is. Igaz, mellette a heti 30 km futást mindig teljesítem, de az ember szervezete nem is arra lett kitalálva, hogy állandóan csak üljön egyhelyben.

Barátnőd meg egy tudatlan kis buta, már bocs. Még ha teljesen beépül a szervezetedbe, az az egy kocka csoki akkor sem több pár grammnál. Főleg, hogy az éhségérzetet a cukorhiány okozza.

Egyébként a fogyókúráknak az is a hátránya az egészséges életmóddal szemben, hogy oké, nagy szenvedve lefogysz X kilót, de ha vége a fogyókúrának, vagy továbbra is sanyargatod magad, vagy sehol nem vagy, mert újra visszahízod. Na, ezért kéne a mozgáson agyalni, és nem azon, hogy mivel sanyargasd a szervezetedet.

2017. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Annyira elegem van ebből a fogyókúrából"


Ez a baj, hogy fogyóKÚRÁZOL! Életmódot kellene váltani, nem kúraszerűen fogyózni. Életmódváltásnál belefér a csoki is, ha neked megfelel. Nem sanyargatni kell magad, hanem normális étrendet követni, amibe te azt eszel, ami neked belefér.

2017. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!