Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Focizok, és most ugye nyári...

Focizok, és most ugye nyári szünet van. Na és amikor foci volt akkor voltam 55 kiló lapos hassal (szinte kocka has volt) es most meg 64 vagyok és hogyan tudnék le adni 8 kilót egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sose volt kockás hasad te konda xd amúgy sehogy se tudsz. Kockás has jó vicc nem tudom ki az a barom felszed 8 kilót úgy hogy sportol normálisan De lehet h te nem is sportolsz normálisan
2015. aug. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudod*
2015. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Leszolni azt megy... Szoval. Bar en lany vagyok, azert megprobalkozom vele. Szerintem ha tovabb ugyanigy sportolsz, esetleg ha ugy erzed, szabadidodben elmesz futni+ arra is odafigyelsz hogy mit eszel,.par honal alatt siman lemegy :)

13/L.

2015. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!