Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek a lánynak hány kilót...

Ennek a lánynak hány kilót kellene még fogynia, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Nagyjából hasonló a testalkatom, épp fogyózok is, olyan 10 kilóra saccolom még, amit muszáj leadnom. Szerintetek van az 15 is?


Ő hozzájuk tudom leginkább hasonlítani magamat, mert pl. lábra feszesebb vagyok, de mell és has olyan kb. mint a 2. képen.


[link]

Itt a bal oldali:

[link]


2017. szept. 12. 01:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Rosszul linkeltem, az első link ez lett volna:

[link]

2017. szept. 12. 02:01
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem semennyit,mert most is szép
2017. szept. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
29%
Ez a nő így ahogy van szexi. Ha sorvaszt magán akkor lógni fog a bőr rajta, és általában a mellből szokott bőrzacskó lenni legelősször.
2017. szept. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Hát szerintem duci, egy 10-20 kiló lemehetne hogy ne lógjon a zsír rajta. Ha csak domborodik az szexi, nem mondom azért ígyis megindult a tesztoszteron termelésem az átlátszó fehérneműje miat....:D De úgy jobb lenne sokkal
2017. szept. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
29%

Voltam már hasonló testalkatú, egész alacsony nővel, akit tipikusan "tömör gyönyörnek" nevez a köznyelv. Életem legfinomabb csókját azoktól a húsos ajkaktól kaptam, ezt ki merem jelenteni. A linkelt hölgy szerintem szexi, kívánnám, ha mellettem feküdne, ettől függetlenül a lógó zsírréteg a derekánál bennem visszatetszést kelt, méghozzá:

a, aki ennyire elengedi magát, az szerintem lusta, hiszen nem sportol szemmel láthatóan!

b, egyáltalán nem egészséges (érrendszeri betegségek, cukorbetegség stb.) és nem én akarnám megváltoztatni az általam vélt "helyes" életmód követésére! Akit szeret az ember, azt úgy kell szeretnie, ahogy van, tehát nálam itt bukik a story.


Szerintem 10 kg-mal már bőven beleesne abba a kategóriába, akivel foglalkoznék.

Amúgy én 180 cm magas, 85 kg vagyok és ~12 éve rendszeresen sportolok (tehát nem "kövér keres kövéret" kategória és teljesen őszinte a véleményem).


25f

2017. szept. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
58%
20 kg-t
2017. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Hogy szép legyen? Mármint kinek? relatív...biztosan rengeteg férfinak tetszenek a hasonló nők, nem egyáltalán nem.
2017. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem lesz szép.
2017. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem a leadott kilók miatt lesz egy nő szép! Néha olyan érzésem van, mintha ostoba robotok között élnék, akiknek a média a fejébe verte, hogy csak a 180 cm nyakigláb, betegesen sovány nők a szépek, nincs más választás, mindenki más csúnya, kövér, nem felel meg a mai divatnak.

Megnézném azokat is alsónadrágban, vagy fehérneműben, akik itt kommentelgetnek, hogy mennyire tökéletesek, lenne nagy röhögés, ha kikerülne rólatok pár alulöltözött fotó!

Ez a megfelelési kényszer, ami nagyon sok embert érint meg egyenesen ijesztő, nem csodálom, hogy mennyi ember magányos, hiszen nincs olyan külső a valóságban, mint amit a média bemutat! És higgyétek el, hogy az a tökéletes, ami természetes, nem mű, megcsinált, megrajzolt, kitömött, kifestett, felfújt, hanem maga az ember test úgy tökéletes, ahogy van. Kinek a vastagabb, erősebb, kinek a vékonyabb tetszik jobban, van, akinek a világos bőr, van, akinek a sötétebb, könyörgöm, nem valami futószalagon legyártott, egyforma méretű és alkatú babák vagyunk, hanem emberek különböző testalkattal és egyéniséggel. Aki ezt nem tudja elfogadni, mérhetetlenül korlátolt.

2017. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mansour ***** válasza:
31%
A második kép bal oldalán lévő az egy nagyon szép nő, alkatra is igencsak szexi. Ha ezt így tudja tartani, akkor minden rendben. A gond ott van, hogy nagy valószínűséggel ez nem fog menni és 20 év múlva nem úgy fog kinézni, mint a jobb oldalon, hanem sokkal rosszabbul. Akinek ilyen fiatalon hajlama van a hasi hízásra, annak nagyon oda kell figyelnie! És nem csak esztétikailag, ez egészségileg is nagyobb kockázat. Persze az elhízás senkinek sem jó, de aki egyenletesen hízik, már úgy értve, hogy mindenhová (combra, fenékre, karra, hátra) egyformán rakódik, az kicsit jobb helyzetben van, egészségileg és esztétikailag is.
2017. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!