Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyózzak vagy...

Szerintetek fogyózzak vagy inkább sport?

Figyelt kérdés

165 cm 49 kiló vagyok és ugyanúgy érzem, hogy van rajtam felesleg. Ez nem anorexia, tényleg, csak van felesleg a hasamon. Kezdjek el kondizni szerintetek vagy fogyózzak? Nem biztos, hogy a hasamból fogynék, emiatt nem akarom, hogy anorexiásnak higyjenek...

Kondiban meg ha hasra edzenék nem lehet, hogy nagyobbnak tűnne?

Egészségesen eszem viszonylag, leginkább zöldségekből áll az étrendem


2017. szept. 17. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenre eddz és egyél többletben, hogy izmot szedj fel, ha engem kérdezel...


De persze nem látlak, lehet, hogy van rajtad egy picike felesleg. Akkor pár hét szálkásítás (mindenre eddz ekkor is), majd tömegelés. Jó, ha nagyon nem akarsz izmokat, akkor csak súlytartás, lehetőleg életmódváltással, jó étrend, mozgás.


Az étrendedről alig írtál, de a főleg zöldség rosszul hangzik. Kérdés, mi neked a főleg és mégis mekkora mennyiség... Mindenesetre nem csodálom, hogy ilyen kicsi a súlyod, zöldségekből határozottan nehéz elég sokat enni, bár van, aki meg tudja oldani s ha azért eszel mellé tömény dolgokat, máris könnyebben összejön a kalória, ha a megfelelő tápanyagbevitel nem is.

2017. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sport, de mellette keress egy pszichológust, mert a bajok nem kicsik.
2017. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól rettegsz, hogy mások mit gondolnak rólad, ez tesz tönkre téged. Tanuld meg lesz@rni mások véleményét, ne egy plakáton pózoló modell akarj lenni, és életed jobbra fordul.
2017. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem anorexia, tényleg, csak van felesleg a hasamon.

oximoron..

2017. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!