Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől visszahízhatok, vagy ez...

Ettől visszahízhatok, vagy ez koplalásnak számít?

Figyelt kérdés
Egy hónapja fogyókúrázom, 4,5 kg-ot adtam le. Ma megettem két hatalmas adag paprikás krumplit némi savanyú uborkával. Most a bűntudat kínoz, rettegek, hogy visszahízom, még akkor is, ha csak egy dekát. Szerintetek ettől visszahízhatok tényleg, vagy csak bebeszélem magamnak? Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. máj. 27. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha valami normális diétán lennél és sportolnál, akkor fel sem merülne benned ilyen hülyeség
2010. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egyetlen étkezéstől kilók fognak rád nőni. Te igen?
2010. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Néha elhiszem, hogy majd visszajönnek rám a leadott kilók. Most úgy vagyok vele, hogy holnap inkább nem is eszem semmit, csak gyümölcsöt.
2010. máj. 27. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor te koplalsz. Ugyanúgy kell enned, változatosan, egészségesen, egyébkén olvastam hogy az ilyen "kihágások" fogyókúra alatt felpörgetik az anyagcserét, persze nem mindennap, nem is heti 3x kb hetente kéthetente egyszer :)
2010. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem a rendes étkezés nassolással egybekötve heti 1x van. Néha 2 hetente 1x. Nem is kívánom az édességet, meg a kaját sem annyira. De köszi utolsó, megnyugtattál. (:
2010. máj. 27. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
írd már le a tegnapi és a mai teljes étrendedet!
2010. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szívesen. akkor meg ne félj, a lényeg hogy ne koplalj, mert rád fog jönni a zabálhatnék, és nem tudod abbahagyni, tényleg próbálj meg odafigyelni hogy változatosan egészségesen :) és ha megkívánsz egy szelet sütit , csokit ne legyen bűntudatod csak ne csinálj belőle mindennapos rendszert, és ne karton meg tepsi számra :) de úgy látom veled nincs ilyen gond, hát most jól bekajáltál a kedvencedből, istenem, attól még nem lesz oda a fogyókúrád :) Sok sikert!
2010. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^ Asszem többet nem fordul elő :D Legalábbis az elkövetkező egy hétben zöldség+gyümölcs, semmi más. Meg étrendkiegészítő.
2010. máj. 27. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
te hülye vagy...a tiéd a dinnyés kérdés is, most láttam...ilyen szar étrend mellett beteg leszel...emeld inkább fel a fenekedet és sportolj...csak zöldség és csak gyümölcs teljesen egészségtelen
2010. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Változatos = sovány húsok, halak, túró, kefír, joghurt, gyümölcs zöldség, barna kenyér, korpás zsömle, sajt , és még egyéb, pont ezért etted meg azt a két tál nagy kaját, mert ki vagy éhezve a normális kajára. CSak gyümölcs zöldség ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ ???????? ez neked kiegyensúlyozott változatos?! Ezek a zabálási rohamok ami ma is , rád fognak jönni egyre sűrűbben. És különben is hány kg vagy ? 40??50?

Mozogj kicsit, ha nem is sport de mászkálgass sokat, és a sok mozgáshoz étel is kell, nem gyümölcsök, persze azok is fontosak ,de nem azért van a többi étel hogy csak gyümölcsöt együnk. Szüksége van a szerevezetednek más tápanyagra is. Ha gondolod írj levelet. Összeállítok neked egy normális étrendet, kalóriával stb. De ezt fejezd be.Mert tényleg csak zabálás a vége.Láthatod te is

2010. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!