Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap reggel ettem egy...

Tegnap reggel ettem egy tanyer borsofozeleket 2 db dino riproppal es egy banant. Egyszerre ettem meg. Ennyi volt a napi bevitelem. Ettol hizi fogok hogy egyszerre ettem meg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 06:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Bőven el is égetted.
2017. okt. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hízni nem fogsz, de hosszútávon nagyon rossz, ha csak egy étkezéssel oldod meg a napi kalória bevitelt.

Egyél napjában többször keveset.

2017. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyszeri eset volt. De ettol fogyhatok?
2017. okt. 3. 09:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hü*e vagy most komolyan? Halvàny lila gőzöd sincs arròl hogy hogyan működik a test, ugye? Mert ilyen kèrdèst csak olyan ember tesz fel.
2017. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A fogyás nem egyenlö a koplalással.

A kérdésedre a válasz: napi aktivitásodtól függöen valószínüleg vesztettél minimális súlyt (fogytál), az már más kérdés, hogy valószínüleg izomból vesztetted, mivel minimális fehérjét vittél be. Viszont ha ritkán eszel, az anyagcsere lelassul, tehát ha fogysz is, nagyon lassan, valamint ha legközelelbb több kalóriát viszel be, mint amit azonnal felhasználsz, a szervezeted zsírként fogja eltárolni. Tehát: izmot veszítesz, zsírt nyersz. ugye Te is belátod, hogy nem ez a megfelelö módszer a fogyásra?

2017. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nyugi, nem történt semmi. a gyomrod feldolgozza, és megy minden tovább...még akkor is, ha épp fogyózól.

Hízni csak akkor fogsz, ha ezt a menüt többször is megeszed naponta. ettől az egyszeri alkalomtól nem.

2017. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi eszed van te dino ripp-ropp. Hízni fogok? Akkor fogyni fogok? pff anyám...
2017. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mitől híznál, ha egész nap csak egyszer ettél és az is baromi kevés volt???
2017. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki oda akar figyelni az étkezésére az ne dino riproppot egyen.
2017. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A dino riproppal hízni fogol
2017. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!