Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszem a fehér lisztes meg...

Ha eszem a fehér lisztes meg a cukros dolgokat, de mellette szinte minden nap mozgok 45-60 percet, akkor meg tudom tartani a súlyom, vagy hízni fogok?

Figyelt kérdés
A mennyiség az mondjuk annyi,hogy minden nap valami finomság benne van az étrendemben. Mondjuk ma reggeliztem müzlit tejjel. Aztán ettem almát tízóraira,ebédre borsófőzeléket virslivel,majd 5 palacsintát. Tornáztam ma 1 órát.
2010. máj. 28. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Már megbocsáss de fogalmad sincs a fogyózásról ha 5 azaz öt palacsintákat megeszel .
2010. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyózom,a kérdésembe is benne volt,hogy súlytartás!
2010. máj. 28. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
meg. szerintem igen. de ha híznál, akkor próbáld visszavenni picit az édességet.
2010. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A müzli még elmegy, legalább van benne hasznos dolog is, de az 5 palacsinta az katasztrófa. Súlytartáshoz is. Ha holnap megeszel egy szelet tortát, holnapután meg egy fél zacskó kekszet, nincs annyi sport, amivel ezt lehetne kompenzálni.

De nem is csak a kilók számítanak meg a kalóriák: ennyi cukrot enni öngyilkosság.

2010. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az 5 palacsintát oszd el 7 napra :)
2010. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pedig nagyon könnyen lecsúszik az a pali...:)
2010. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!