Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak tisztít vagy egyből...

Csak tisztít vagy egyből távozik minden?

Figyelt kérdés
Ha este lefekvés előtt hashajtó teát iszom akkor a táplálék felszívódik és csak a széklet távozik hamarabb a megszokottnál,igaz?Akkor miért fogyaszt?
2010. máj. 28. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hashajtó nem fogyaszt. Max. kicsivel kevesebbet mutat a mérleg, de az nem azért van mert fogysz, hanem mert megszabadulsz a "tehertől". :)

A hashajtók a végbélben fejtik ki hatásukat, de mire odajut a kaja, az energia már rég felszívódott. Leghamarabb a szénhidrát szívódik fel.

Szóval nem érdemes hashajtózni, mert csak tönkreteszed vele a beleidet, fogyni pedig nem fogsz tőle. Ha szeretnél fogyni, egyél egészségesen, és sportolj.

2010. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért pont lefekvés előtt innál hashajtó teát? hogy egész éjjel fossál? amúgy meg csak gondolkodni kellene: ha a széklet hamarabb távozik akkor nyilván kevesebb tápanyag tud a belekben felszívódni. de ne ilyenektől várj fogyást, inkább sportolj és étkezz egészségesen!
2010. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először én se tudtam miért este kell inni...reggelre fejti ki a hatását,de nagyon! :) Semmi értelme szerintem se,ettöl nem lehet fogyni. Akkor szoktam inni amúgy,mikor bezabálok,enyhíti a lelkifurdalást! :D
2010. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Én sem ezzel szeretnék fogyni csak hallottam hogy jó tisztítókúra és gondoltam kipróbálom :)
2010. máj. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!