Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl?

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

170cm 66kg a derekam 70 cm (a csípöm a kiálló csontnál):90 cm, a legvastagabb résznél 97 cm ,a mellboség 95-96 cm!


Mindenki írjon... és h mennyit kéne fogynom ,és honnan !

Tudom ,h így nehéz megállapítani ,h hogyan nézek ki...de segítsetek plz !!


2010. máj. 28. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 éves vok és lány ...
2010. máj. 28. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsilány ne legyél már buta könyörgöm... Itt majd mindenki ír valamit, 1kg-3kg-5kg 2cm-4cm stb.... Meg lesz aki majd azt írja nem is kell fogynod! Most komolyan... látatlanban osszuk az észt? Te látod magad, te érzed, ott a tükör, nézz bele meztelenül aztán őszintén valld be magadnak mit látsz! Hiába mondjuk itt neked az ökörségeket, ha te úgysem érzed jól magad. Ha meg igen, akkor meg megint csak mit számít mások véleménye???
2010. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak kérdeztem cccc ... _ _ !

amugy meg légyszi csak mondjatok vélemény és kész !

2010. máj. 29. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, ehhez a fejed milyen? Hajad ápolt? Fogaid rendben? Szépek és fehérek? Pattanástalan szép vagy? Mert ha igen, akkor és csakis akkor Norbinak Te lennél sz ideális kihívás!

Csak érzékeltetni szeretném, hogy a kérdés minőségéhez mérten várd a választ 37/N

2010. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mért lennék Norbinak kihívás ....annyira dagatt nem vok


am naon pihent eléju lehetek ,mert nem egészen értem ,h mit írtál !

2010. jún. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!