Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat, es egeszsegtelen...

Sokat, es egeszsegtelen kajakat eszik, de megis sovany?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide raktam, itt lesznek a legtapasztaltabb valaszolok szerintem.

Szoval baratnom SOKAT eszik, EGESZSEGTELEN kajakat es megis SOVANY. Ennek mi lehet az okozoja? Gyors anyagcsere? Mar reg nincs novesben, kb 15 eves kora ota ugyanannyi magas es mar 20 eves. (Kb 160 cm, es ilyen 44 kilo korul lehet...)


2017. okt. 8. 16:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Én is ugyanilyen vagyok. Szerintem genetika az egész.
2017. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen voltam. A korral változni fog.
2017. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
92%

Én is ilyen vagyok. Bár a 162 cm-hez 50 kg vagyok. Állandóan megkapom hogy egy csontkollekció vagyok, egyek rendesen stb. Sokan bántanak emiatt, pedig a szüleim is vékony testalkatúak. Valószínű genetika a barátnődnél is.

23N

2017. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ahh, mazlista:D
2017. okt. 8. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
az egészségtelen kajának nem feltétlen a kövérség az eredménye, sokkal inkább egy rákos betegség 10-20 év múlva
2017. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha egészséges kajákat enne, akkor akár még jól is nézhetne ki, mert egy kis sporttal szép kidolgozott teste lehetne.

De szemét kajával pont ugyanolyan könnyű sorvadtnak lenni, mint meghízni, ki mire hajlamos.

Ha aggódsz érte, akkor próbáld meg rávenni, hogy egyen normális, egészséges ételeket inkább.

2017. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

minden kaja egészséges , a mérték a lényeg

és egyénfüggő kinek mennyi elég és miből.

2017. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Mondja már meg valaki, mi az, hogy "egészségtelen" kaja !
2017. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Sokat eszik egyszerre aztán 3 napig semmit.


Nekem az anyósom iszonyat sovány es az egyik legjobb barátnöm. Mindaketten összességében pl egy hét alatt fele annyit esznek kb mint én. Föleg barátnöm tud iszonyat sokat enni egyszerre, de aztán nem eszik vacsorát, se másnap reggelit, és még ebédre is csak egy salit... Vagy is az össz kalória bevitele sokkal kevesebb mint egy átlagos embernek. Anyósom meg eleve keveset eszik, ha egy egy partin ö is többet eszik, akkor tuti 2 napig csak mint egy kismadár.

2017. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

inkább fogalmaznák úgy hogy hízlalóbb és kevésbé hízlaló ételek, tápanyagdúsabb és kevésbé tápanyagdús..

az egészségtelen kaja a méreg kb.

havi 1 hamburger vagy süti senkit nem fog a sírba vinni.

2017. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!