Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a fogyókúra hatásos lehet?

Ez a fogyókúra hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Reggeli: műzli+kakaó/piritós/joghurt. tízóra: szendvics. ebéd: amit a suliban adnak,de úgy tudom,hogy délelőtt annyit ehetünk amennyit akarunk az {>édességen kívül... otthon suli után tornázok(45perc) kb 3/fél 3 körül eszek pár kekszet+tea/joghurt/gyümi. vacsora: van az a puffasztott kenyér,na abból szoktam 1-2 megenni vagy magába vagy szalámival/gyümi/joghurt. Szerintetek ezzel le tudnék adni magamból?
2010. máj. 28. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy előtte (most) hogy étkezel, mi fog most változni az eredetihez képest. Ja, és attól is függ, hogy a tornát is most iktatod-e be, vagy az most is megvolt?
2010. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Édes istenem... Kakaó,szendvics,keksz,szalámi... Gőzöd sincs róla, hogy mit és hogyan kell enni diétakor, mégis miből gondolod, hogy ez jó lesz???


Én meg majd ha tönkremegy az autóm akkor megpróbálom megcsinálni... kitekerek itt ott egy-két csavart, beverem a szélvédőt, jó nagyokat belerúgok a műszerfalba, talán még vizet is öntök a benzintakba... ki tudja, hátha eltrafálom, hogy mi lehet a gond!


Előbb nézz utána hogyan működik az emberi test, mit kell tenni ahhoz, hogy zsírt adjon le, mik a fehérjék, szénhidrátok, zsírok, milyen fajták léteznek, melyik jó és melyik ne... mi az aerob és anaerob mozgás közötti különbség, miért fontos, hogy pörögjön az anyagcsere, és hogyan kell elérni, mi a Glikémiás index, és miért fontos!


Ezen kívül még rengeteg dolgot meg kell tanulnod, ha eredményt akarsz. Ha viszont erre lusta vagy, és azt várod, hogy itt kapd meg a kész válaszokat, akkor sajnos az lesz a következmény, hogy a sok tudatlan butaság közül majd megint csak nem tudod mit kell valójában tenned... Sajnos ugyanis az emberek legtöbbször úgy osztják az észt, hogy gőzük sincs a témáról.

2010. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az elsőnek köszi a választ.ezt kb 2 napja kezdtem el.a tornát is és mindent.az utolsónak meg annyit,hogy nem egy 45 éves vki vagyok,akinek mindent mindenhogyan kell tudni,hanem egy 15 éves lány vagyok,aki az anyja példáját követi,mert ő így fogyott le,csak h ez fiatalabbaknál is működik e.és azt hiszem ez az oldal pont arra van,hogy kérdéseket tegyünk fel...
2010. máj. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!