Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt eddig a...

Mennyi idő volt eddig a legtöbb, amit 0 kalóriával kibírtatok?

Figyelt kérdés
Amikor semmit, egyetlen egy falatot sem toltatok le, akármilyen okból. Mennyi ideig bírtátok?

2017. okt. 18. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
4 és fél nap után éhes lettem s ettem egy kis gyümölcsöt :) Eleve csak 5 napot terveztem, kíváncsiságból. Fogyni nem fogytam, már tartósan, de ideiglenesen is nagyon keveset, ezzel nem volt gond. Poénos volt, de megint nem csinálok ilyet, szeretek enni és paranoid vagyok az izombontással kapcsolatban is.
2017. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Eddig a legkevesebb 300kcal volt amit 3-4 napon át csináltam. Így sikerül 1,5 kgnak lemennie de annak a 3x jött vissza. Nem érdemes csinálni mert a végén valahogx mindig felbukkan a jojó efektus
2017. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3 nap, aztán elvitt a mentő.
2017. okt. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4 nap, de én depressziós voltam.
2017. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En havonta egyszer szoktam egesz hetveges bojtot tartani, amikor nem eszem semmit es nem iszom mast, csak vizet.
2017. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-5 nap

Hasnyálmirigy gyulladással kórházban voltam és nem volt szabad enni, inni semmit. De viszont infúzió volt. Nem voltam éhes.

2017. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ébredéstől du. 6 óráig. Komolyan, olyan migrénem lett, hogy muszáj volt ennem, mert azt hittem, elpusztulok. Kétszer próbáltam, az eredmény ugyanaz. Levontam a tanulságot, hogy nekem ez nem való.
2017. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 nap. Amikor még anorexiás voltam.


Érdekes, amikor "aktívan" töltöttem el az időt, akkor nem volt különösebben rossz érzés (annyira). De amikor lefeküdtem vagy lepihentem akkor abból a pózból felállni... szó szerint csillagokat láttam. Nem nagyon tudtam aludni sem az éhségtől.

2017. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%
Nekem 9 nap a ‘rekordom’. Semmit nem ettem és inni is csak vizet ittam. A 4. napon már éreztem h gyengülök de mivel nem igazán mozdultam ki és egész nap feküdtem nem volt megterhelő. Aztán a 7. napon mar nem birtam felsétálni a második emeletre, le kellett ülnöm pihenni mert levegőt is alig kaptam. A 8. napon zuhanyzás közben lettem rosszul annyira h le kellett ülnöm és kb fél órán keresztül fel sem tudtam állni. A 9. napon elájultam amikor felkeltem az ágyból. Utána ettem két almát és 4 napig megint semmit. Másfél hónap alatt 56ról 45 kilóra fogytam.
2017. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Majdnem két hét, 11 nap. A hasnyálmirigyem egy részét eltávolították, csak vizet ihattam. A 3. héten kaptam gyomorszondát, egy hétig volt bent. Amikor bekerültem a kórházba 53.5 kg voltam. A csúcs 38 volt, amikor kijöttem, a 40-et súroltam.

Amúgy lehet, hogy a diétám miatt, mindenesetre nagyon nehezen híztam, több mint két év elteltével jelenleg 51-52 kg vagyok.

2017. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!