Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintettek ez müködik?

Szerintettek ez müködik?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2-3 tojásos rántotta, 1 szelet barna toast kenyer,paradicsom.

Ebéd: Hal/ Pulyka/csirke hús+ zöldség ( ez nem tudom, hány kcal, mert menzara kenyszerülök)

Vacsi: 250g túró vagy 2 natúr joghurt


Emellett heti 4-5x 40-60p futás+ bicikli közlekedési eszközként?


2010. máj. 29. 18:05
 1/6 anonim válasza:

Nem vagyok a téma szakértője, de elviekben ez egy egészséges étrendnek tűnik.


Általánosságban, ha nem eszed túl magad, mellőzöd a szélsőségesen édes/zsíros kajákat (nasi és cukros italok kizárva) és rendszeresen mozogsz emellett, annak kell hogy legyen látszatja. Egy tökéletesen összeállított étrendhez viszont jó volna tudni, mennyi idős vagy, milyen magas/hány kiló, mennyit mozogsz napközben, stb-stb


Más: ugye nem minden nap ezt fogod enni? Egyrészt nem vagyok biztos hogy a fenti "menü"-ben minden szükséges dolog benne van, másrészt a monotonitás könnyen elveheti a kedved a diétától.

2010. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a háromszori étkezés kevés, iktass be tízórait és uzsonnát is: ez lehet valamilyen gyömülcs, zöldség, joghurt, zabpehely stb
2010. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18.55-tel értek egyet, plusz még annyit, hogy az ebéd jól hangzik, de mivel menza, ezért főleg rántott hús lesz, vagy valami szétfőtt sz@r... A zöldség meg jó ha párolt, de ha főzelék akkor nagyon nem.
2010. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igazából ez nagyon jo menza, tehat van nem panirozott cucc, csak sose tudom eldonteni mennyire olajos :(

es zoldseg mindig van sima salata es parolt zoldseg is

2010. máj. 29. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked is csak ajánlani tudom Dr. Douglas R. Graham - 80/10/10 című könyvét. Igaz ez egy kicsit más életforma, de én ezt tartom valóban egészségesnek.


A magyar weblap, ahol kicsit többet megtudhatsz Graham-ről:


[link]


Graham weblapja:


[link]


Plusz egy elég meggyőző oldal egy nyersevő családról:


[link]


Youtube-on is találsz videókat, ha rákeresel Douglas Graham-re.

2010. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát az a 2-3 tojás sok.1is elég.

menzából edd meg a levest,meg a másodikból azt amit egészségesnek gondolsz.a vacsi okés,bár a túróval nem értek egyet,és én inkább egy joghurthoz ennék 1almát.:)

a mozgás az jó.de egy huszpercet mindennap tornázz.úgyértem hasizom,karizom,láb,fenék.:)

2010. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!