Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Télen tényleg nehezebb fogyni?

Télen tényleg nehezebb fogyni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kevesebbet mozogsz.Fazol es tobbet eszel,tobb ido van enni:D
2017. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
igen, mert takar a susogós pufikabát
2017. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy ha ugyan annyit kalóriát viszek be és ugyan annyit eszek.
2017. okt. 27. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, viszknt Hideg miatt megno a kaloria igenyedb szoval nehezebb tsrtani az etrendet.
2017. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Ez hül.yeség! T
2017. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Folytatom :) Én ugyanúgy kerékpározok, túrázok, úszok és nem eszek többet, mint egyébként. Aki otthon punnyad, mert juj hideg van... az lehet, hogy többet eszik unalmában, de az vessen magára...
2017. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen mert a Mikulás is csokit hoz a Jézuska.meg sütit és szaloncukrot. Bár egyik évben 1 hétig csak csokit ettem ilyenkor és fogytam 3 kilót. ☺
2017. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem . Mert több időm van a mozgásra kevesebb a stressz. Ha viszont a szabadidőt nassolásra fordítom akkor más a helyzet.
2017. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mert kevesebb a napfény, így kevesebb D-vitamin képződik. Másrészről gyűjtjük a téli zsírréteget a hideg ellen.
2017. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Én télen sokkal többet mozgok, mint nyáron, amikor túl meleg van még a sétához is (azért beiktatok néha egyet-egyet), ugyanolyan ételeket kívánok s kiesik egy csomó szénhidrát, mert nincs gyümölcsszezon. Ősszel még többet mozgok, de az gyümölcs- és sütőtökszezon. Plusz télen kint túrázni egész nap azért járhat némi plusz fűtésigénnyel. Nem mindig teszi télen sem, 20 fokban nem, fagyban igen.

Az alap kalóriaigényem egyforma, mint szinte mindenkinek, aki nem a szabadban van egész nap.


Hamarosan jön egy ketogén on/off korszakom, némi almával, sütőtökkel és mézessütivel tarkítva, de januárban konstans keto lesz, ami nekem a legjobb a fogyáshoz.


De van, aki zsírosabban eszik télen vagy kevesebbet mozog vagy többet sütizik... Ünnepek, miegymás.

Egyéni dolgok is vannak, néha nincs úgy étvágyunk...


S bármelyik évszakban kezdek el napi egyszer enni némi odafigyeléssel, fogyok.


Úgyhogy ez összetett dolog, nem hinném, hogy lenne egyértelmű válasz.

2017. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!