Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megállni, hogy...

Hogyan tudnám megállni, hogy ne egyek?

Figyelt kérdés

Többször is diétába kezdtem, és 1 héten belül már van is eredménye. Kevesebbet eszem, sok gyümölcsöt, és zöldséget, ebédre csak egészségeset, és sok folydékot iszok, meg mozgok is.

Időnként azonban mindig eszembe jut, hogy milyen finom íze van ennek, annak, és nem bírom megállni, hogy ne egyek, utána meg már miért ne ennék mást is, majd letornázom. Természetesen rögtön visszajön az összes.


Legutóbb egy teljes hónapig bírtam, -5kg. Erre ma nem bírtam megállni, hogy a férjem finom pörköltjéből ne egyek. Vissza is jött 3 kg.


Egyébként létezik, hogy ennyi kiló visszajön?


2010. máj. 30. 16:56
1 2
 1/13 anonim válasza:

Üdv! A diétának nem a szenvedés a lényege :)Most itt ahogy látom, nem a sportról van szó, mert azzal ugyebár nem mennének vissza a kilók. Amúgy meg nem megfosztani kell magadtól a jó ételeket! Hanem keveset enni, mértékkel ( pl pörköltből..)stb stb stb. Azt is ebédre, reggelire, és nem vacsira... Nyugodtan lehet enni pörköltöt, csokit, de csak egyszer-egyszer. És nem csak gyümölcsön meg zöldségen kell élni, mert nem fogod bírni így életed végéig... Egyél normális kaját is ( ne zsírosat, stb) és mértékkel..végülis ennyi. Na jó kicsit összekutyultam, remélem érted :D

Sok szerencsét

2010. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Jah meg még azt kifelejtettem, hogy ha egyszerre eszünk sokat ( zabálunk) azzal persze hogy vissza fognak jönni a kilók amitől már elbúcsúztunk :P Szal szépen fokozatosan egyél... keveset a hízlalóbb kajákból. de egyél!
2010. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sajnos, nekem nem ér semmit a kevesebbet evés. próbáltam, pl. hogy a pörköltből, sültekből kevesebbet eszem, de semmi változás. Már napi másfél órát sportoltam keményen, de nem használt.

Akkor dönöttem el, hogy zöldségre váltok, és így heti 3x 40 perc mellett is fogyni tudok.

2010. máj. 30. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
hogy híznál már egy tányér kb 0,2 kg pörkölttől 3 kg-ot?????????????
2010. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

paramétereidet írnád? magasság, tömeg, életkor, csípő, derék, mell

étrended? mennyiség és hogy mikor, mit

2010. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ez az amit nem tudok.


márciusban is lefogytam kb. 5 kg. Akkor a férjemtől a szendvicset kívántam meg. Megettem egy szelet kenyeret, csirkemellsonkával, uborkával paradicsommal, és másnap 6kg-val voltam több.

2010. máj. 30. 17:12
 7/13 A kérdező kommentje:

170-172 cm vagyok, 89 kg. A többit így hirtelen nem tudom.

regellire gabonapelyhet szoktam enni, ebédre salátákat öntet nélkül, néha husival. Ha éhes vagyok délelőtt és délután pufassztott rizst v. búzát eszek, csak magába vagy valami gyümölcsöt (általában almát). Este nem eszek, esetleg megiszok egy pohár tejet.

2010. máj. 30. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Az képtelenség!Rossz a mérleg. Nekem egy nap 1-1.5kg-ot ingadozik a súlyom. Pedig van, mikor jó adagokat eszek..
2010. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ráadásul zsírban nem hízhatsz... lehet hogy többet mutat a mérleg mert sokat ettél de nem híztál egy alkalomtól. lehet sok vizet ittál vagy nem tudom
2010. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 kg-os szendvicset ettél?????? ne magyarázz már ökörségeket!!!
2010. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!