Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt meglátszik ha...

1 hónap alatt meglátszik ha valaki anorexiás?

Figyelt kérdés
Barátnőm mutatott egy képet ismerőséről, aki nagyon vékony. Azt mondta, 1 hónapja 10 kg-val több volt. elmondása szerint a csaj velem egymagas, azaz 158 cm, és már 48 kg. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy egy hónapja még 58 volt, mert tényleg vékony. felmerült bennem a kérdés, hogy anorexiás-e? Ha valaki durván koplal, azt 1 hónap alatt így észre lehetne venni?

2017. nov. 1. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább súlyos beteg. Senki nem lesz egyik napról a másikra anorexiás.
2017. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

158 cm-hez 48 kg teljesen jó, nem túl sovány, teljesen normális.

Nem hiszem, hogy 1 hónap alatt lehet 10 kilót fogyni.

2017. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En igy fogytam egy het alatt 3kg-t :(
2017. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt? Valami baj van szerintem...
2017. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Volt baratnőm is anorexia határán van/volt. Rajta egy hét alatt meglátszódott hogy nem eszik semmit. Az arca magyon beesett lett, sápadt volt és nem volt energiája gondolkodni sem.. Beszélgettem vele de hiába mert nem tudott figyelni. Nagyjából 6-8 kg-ot fogyott egy hónap alatt.

A 10 kg-ot sokallom, de elképzelhető lehet ha nagyon gyors az anyagcseréje és az összes izmát elveszítette.

2017. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!