Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen meglehet csinálni a...

15 évesen meglehet csinálni a két hetes bécsi diétát?

Figyelt kérdés

15 évesen 98 kg vagyok, elszaladt velem a ló, nyáron kezdek el aktívabban mozogni, sajnos iskola mellett nem volt se időm se erőm mozogni, így csak rakódtak le a kilók.

Két hetes diétát apukám csinálta végig, neki 10 kiló ment le, és utána mozgással még 5kg.

Én is meg akarom csinálni, hisz ez nem állapot, nem érzem rosszul magam a bőrömben, de mégiscsak túlsúlyos vagyok, nem kicsit...

Tehát meglehet ezt csinálni?


2010. máj. 30. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
180cm vagyok és Fiú
2010. máj. 30. 21:21
 2/6 anonim válasza:

Az melyik is? Amiben reggel kávét kell inni? :D Mert van olyan 2 hetes diéta is, ahol reggelire kockasajtot ír.

Amúgy azt a kávés fajtát én is ki akarom próbálni, már hetek óta csak halogatom, remélem hamarosan rá tudom magam venni...:S

2010. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges, a dupláját hízod vissza utána. Higgy nekem, 2 kollégám kipróbálta. Tényleg fogytak, de nem annyit, amennyit a diéta ígért, utána viszont 2-3 héten belül a dupláját hízták vissza, úgyhogy most mindkettő 5 kilóval több, mint előtte. Egyikük férfi volt, másikuk fiatal csaj.
2010. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagy milyen diétát lehetne véghezvinnem? Mivel az orvos azt mondta futni nem futhatok, mivel az ízületeimet tenném tönkre vele, ha napi szinten futnék.

És legalább egy olyan 15 kilót fogyni szeretnék a nyár alatt

2010. máj. 31. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
életmód váltás. ne egyél cukros dolgokat, csipszet, McDonald's-os kaját, fehér lisztből készült dolgokat és máris fogyhatsz, ha nem futhatsz akkor biciklizz, ússz, vagy bármi amiben örömöd leled. hajrá!
2010. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én 14 évesenvoltam 106 kiló most 17 évesen vagyok 78. Én úgy kezdtem vele a fogyásba, hogy elkezdtem konditerembe járni, napi 1 óra volt kb max másfél, sokat sétáltam ott pl futópadon ( nem azért futópad mert csak futni lehet rajta)és elkezdtem figyelni arra hogy ne egyek sok szénhidrátot és zsirt. A lefontosabb hogy ne akarj sietni, amikor én sietni akartam utoljára akkor leadtam 3.5 kilót egy héten egyhónap alatt visszajött a kétszerese. Várj türelmesen, örülj a kis fogyásnak is és szeresd amit csinálsz különben nehéz lesz elérni a célod 17/f
2010. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!