Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt fogok...

Így mennyi idő alatt fogok fogyni/izmosodni?

Figyelt kérdés

Egy héten 3 tesim van, emellett minden nap kb 3 km-t szoktam sétálni, és mostanában pedig tornázni szoktam (ezt egy héten minimum 5x akarom csinálni)


Az étkezesemen nem akarom változtatni, mert nem tudok lemondani a kajáról(életemről)

😂😂


Amúgy meg pár adat:

- Lány

- 15 éves

- 172 cm magas

- 70 kg körül.

(Nem vagyok vékony, se kövér, a kettő közé tartozom)


2017. nov. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Így soha. xD Az a heti 9 km séta az semmi, tornázás alatt meg nem tudom milyen állatságokat értesz. Ha az étkezéseden meg nem akarsz változtatni, akkor keresztet vethetsz az egészre, mert ennek az étkezés az alapja.
2017. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg elmagyaráznád, hogy te milyen módszereket használsz, mit eszel?
2017. nov. 6. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne a kaja legyen az életed. Főleg ilyen fiatalon. Ilyet 50 éves magányos, depressziós nők szoktak mondani.

Lehet nyugodtan enni, nem szabad egyáltalán koplalni, csak kicsit oda kell figyelni.

Ha van valami rossz szokásod, azt hagyd el. Pl. ha szomjas vagy, vizet igyál, ne üdítőket. Ne nassolj, ne egyél csak úgy, unalomból. Ha túl nagy adagokat eszel, egyél kicsit kevesebbet. Lehet enni csokit, sütit is, csak nem minden nap, és azt is csak normális mennyiségben.

A torna jó, az formálja az alakot. Csináld nyugodtan.

2017. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen 172 centihez a 70kg kicsit sok. De nem értem mit vártál. Heti 3 tesi plusz egy kicsit se megerőltető séta reggel a buszhoz? Sehogy, sőtt hízni fogsz. Diétával kell kezdeni. A fogyókúra nem könnyű, le kell mondani a zabálásról, ha fogyni akarsz. De végül megéri majd gondolj erre.
2017. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. nov. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!