Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhen halhatok úgy, hogy nem...

Éhen halhatok úgy, hogy nem is tudok róla?

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes vagyok. De olyan szinten, hogy már 5. napja 1db alma jelenti az étkezést a számomra. Ezt is csak úgy tudom megenni, hogy falatonként, így kb. egész napra kitart ez az alma. Hiába erőltetem, úgy érzem kihányok minden mást olyan szinten görcsben van a gyomrom. Ha pedig nem a srácra gondolok, akkor meg a közelgő szóbeli érettségire, így ismét csak görcsölök. Mondhatnám azt, hogy tök jó, mert egyébként is fogyózom, de aggódom magam miatt. Idáig nem éreztem levertséget, kirobbanó formában vagyok...de mi van akkor, ha eközben a szervezetem szenved?
2010. máj. 31. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
5 nap semmi,csak igyál elég folyadékot,teát amiben van cukor
2010. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem jó fogyókúrára, a baj csak az, hogy miután visszazökkensz a régi kerékvágásba a tested fog kapkodni, mint állat, hogy visszaszerezze az elmaradt kaját és akkor minden grammot elfog raktározni

Tehát ne verd át saját magad, az eredmény nagyon röpke lesz és SEMMIKÉPPEN SEM MARADANDÓ

Az ilyen rejtett koplalások sosem hoznak semmi jót

De örülök, hogy szerelmes vagy, az egyik legjobb dolog !

2010. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

párom a legjobb példa...

összeismerkedtünk:80kiló

ismerkedés után 2 hónappal 70kiló

3 éve együtt:105kiló

2010. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmi baj nem lesz ha pár napig nem eszel rendesen,azt meg el ne hidd ,hogy ezek után meghízol. Egy fenéket,ha figyelsz az étkezésedre semmiféle visszahízás nem következik be.
2010. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha valaki szerelmes, akkor miért ne tudna enni? Ez valami hülye divat?
2010. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudok enne,ha szerelmes vagyok ha nem:)))
2010. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem most kezdtem el fogyózni, hanem február környékén. 68 kiló voltam akkor (164cm), áprilisra lementem 58-59 kilóra. Ezt elég sokáig tartottam, mert nem volt energiám fogyni, össze-vissza ettem, nem is híztam de nem is fogytam. És hát most újra beinult, jelenleg 55 kiló vagyok.
2010. máj. 31. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!