Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandrás vagy Rubint...

Béres Alexandrás vagy Rubint Rékás dvdket tartjátok hasznosabbnak? és melyik dvdt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rubint rékázni szoktam és szerintem nagyon jól felállította a gyakorlatokat.eddig kb 5 kgot fogytam:)
2010. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
béres szandi jobb sztem..a pörgesd fel nagyon durván megizzaszt és izmosít.
2010. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretem mindkettőt de nekem Réka hozta meg a kívánt eredményt.És mivel az ő tornáit szoktam meg a többi már monotonnak és lassúnak tűnik:-((
2010. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az elején Rékával kezdtem. Így utólag visszagondolva hiba volt. 15 kg súlyfelesleggel meg pláne. Előtte nem sportoltam semmit. Erőnlétem nulla volt. Hamar kifulladtam, másnap őrületes izomláz. Ráadásul a 2X20 percből csak az elsőt voltam képes megcsinálni. Párszor még nekifutottam aztán feladtam Rékát. Egy időre el is ment a kedvem a mozgástól. Később hozzám került Béres A. Vitalitás c. dvd-je. Egyszerűen imádom. Különösen tetszik, hogy teljesen átmozgatja a testet, ügyel a bemelegítésre és a nyújtásra is. Arról nem is beszélve, hogy emberileg is szimpatikusabb. :-) Majdnem egy órás, de hamar elrepül és megizzaszt rendesen. Viszont próbáltam az 'Új kihívást' és a 'Változz velem' című kiadványokat is, de azokat sem tudtam még becsülettel végigcsinálni. De előbb-utóbb mindenképp véghezviszem azokat is.

Lényeg a lényeg, hogy az erőnlétednek megfelelő nehézségű tornát válassz. Gondold át, hogy melyik testrészed szeretnéd erősíteni, formálni vagy éppen karbantartani. Ha jól tudom, Rékának vannak külön popsiformálós részek, súlyzós edzések stb.

2010. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!