Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 2 hét alatt 3...

Hogyan tudnék 2 hét alatt 3 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
Van valakinek valamilyen tippje, hogyan tudnám leküzdeni a sóvárgást?

2017. nov. 12. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Diéta + mozgás. Simán lehetséges heti másfél kilót ledobni.

Étkezés: Hagyd el az cukros, fehér lisztes kajákat. Egyél keveset. Pl:

Reggel 1-2db főtt tojás(jobb lenne csak a fehérje) + nyers zöldség(paradicsom, paprika, uborka stb)

Ebédre párolt zöldség vagy sima saláta, vegyes saláta naturon, hozzá esetleg sovány hús, mondjuk csirkemell párolva vagy nagyon minimális olajon sütve.

Vacsorára nyers zöldség, esetleg zsírszegény natur joghurt, kefir vagy kevés túró, de nem muszáj ezeket, elég a zöldség is.


Mozgás: Fogyni leginkább kardió mozgásokkal lehet, pl:

Biciklizés, kocogás, tempós gyaloglás, úszás. Ezekből minden nap vagy minden másnap kb 40 perc.

Emellé lehet edzeni is, hasprések, guggolások, fekvőtámasz, lábemelések, pl heti 3-4x egy alkalommal kb 4 x 8-16 ismétléssel. Ezektől izmosodsz is, formálja az alakodat.

2017. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andráska Béla válasza:
100%
Egyél keveset. Sok vitamin és ásványvít. Egy hét mulva leadsz három kilót. Elhatározás kérdése. Ez fejben dől el. Amarsz valóban fogyni vagy csak árnyékolsz. ..
2017. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
ennyit én egy szarással fogyok, nem hogy 2 hét alatt.
2017. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
3-as, szerintem a kérdezőnek nem szarhatnékja van, hanem zsírból akar fogyni. Ha nem értesz ehhez és csak hülyeséget vagy képes írni, akkor inkább ne is fáradj ezzel.
2017. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es most felnevettem :DDD "szarhatnékja":DDDDD
2017. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!