Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ valaki ActyFry olajsütőt?

Használ valaki ActyFry olajsütőt?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki ezt a típust (vagy hasonlót)?

[link]

Milyen tapasztalatok vannak?

Ropogósra sül az étel?

Tényleg nincs olajszag a konyhában?

Mennyire macerás tisztítani?


2010. máj. 31. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az 54.990-es modell van meg, amibe csak 1 ek. olaj kell, eddig csak sültkrumplit és csirkecombot sütöttem benne, de tényleg kitűnő termék! Imádom és nem bántam meg hogy megvettem! Nincs olajszag, ropogós, és szerintem nem macerás a tisztítása!
2010. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is arra gondoltam, csak valamiért nem úgy rakta be a linket, pedig másoltam. Megpróbálom újra:

[link]


Mások véleményét is várom.


Lehet benne rántott dolgokat is sütni, pl. rántott sajt, rántott csirkecomb? Ha natúr csirkét sütök, lehet fűszerezni?

Köszönöm!

2010. máj. 31. 20:31
 3/11 anonim válasza:

Nekünk is van. Mi 20ért vettük :D

Jaja ropogósra sül a teteje meg az oldala az alja meg nyers marad uhogy forgatni kell. nem olajszaga van hanem magának a gépnek van működés közben egy érdekes bukéja. Kiszedni macerás belöle az apróbb dolgokat mert ügye a közepén van egy nagy luk s ha ki akarod önteni a sültkrumplidat tuti h a lukon potyog ki az egész. A serpenyőjét egyszerű tisztítani tapadásmentes anyagból készült nincs vele gond. Nemígy a fogójával a forgó középső résszel és egyéb más helyekkel amik tele vannak sarkokkal és hozzáférhetetlen részekkel.

2010. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, nem szeretem. A sültkrumli ha ebben sül, nem sültkrumpli, hanem főttkrumpliszerű valami. Összesen 4x ha használtam. :S
2010. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmmm... ez nem valami biztató. Bár én elsősorban húst szeretnék sütni.
2010. máj. 31. 21:33
 6/11 A kérdező kommentje:

Közben ezt találtam, jó dolgokat írnak róla:

[link]

2010. júl. 8. 10:03
 7/11 A kérdező kommentje:

Rászántuk magunkat, megvettük. Nagyon elégedett vagyok.

A sült krumpli nagyon finom lett, öntöttem rá egy kanál olajat, mert azt olvastam máshol, hogy úgy ropogósabb lesz.

A sült csirkén nem lehetett érezni, hogy nem tepsiben sült.

A bundás kenyér és a rántott cukkini is nagyon finom lett. A bundás kenyérnél a tojásba tettem minimális olajat, hogy ne legyen száraz, főtt tojás íze. A cukkinit csak megkentem olajjal, ecsettel. Én més sosem csináltam rántott kaját, mert macerásnak tűnt, koszos, zsíros edénnyel. Most fél óra alatt megvolt, mosogatással. :)

A fagyasztott rántott sajt is finom lett, amit megkentem olajjal, az ropogósra sült, amit nem, annak puha maradt a bundája.

De ha minden ilyen lesz benne, nagyon fogom szeretni. :)

2010. szept. 1. 10:11
 8/11 A kérdező kommentje:

Továbbra is nagyon elégedett vagyok.

A rántott máj is nagyon jó benne, és kipróbáltam nyers (nem fagyasztott) krumplival is a sült krumplit. Nagyon finom lett, igaz, nem mekis állagú, de nem bánom, kívül ropogós, belül puha - egyszerűen isteni! A főtt krumplitól nagyon messze van, szerintem nem sütöttétek elég ideig.

2010. szept. 16. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi hogy írtál! Én is venni fogok, remélem nem bánom meg.
2010. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap este rántott halat csináltam, isteni finom lett!

Ha veszel és nem sikerül, küldj privit, segítek.

2010. szept. 17. 09:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!