Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik orvoshoz lehet elmenni,...

Melyik orvoshoz lehet elmenni, ha nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Már egy éve folyamatosan sportolók (úszás, futás, elliptikus tréning) így a napi mozgásforma megvan 2 óra hosszában, kevesebbet is eszek, olivaolaj néha, rengeteg zöldség, kefír, gyümölcsök.

Viszont engem zavar, hogy ahhoz képest, hogy napi szinten nem mozogtam, és energital, kola, péksütit fogyasztottam, isten igazából ugyanannyi a súlyom. Illetve azóta rendkívül pattanásos is vagyok.



2017. nov. 17. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológus
2017. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rendben az étkezésed. Az hogy sok zöldséget meg gyümölcsöt eszel, illetve kevesebbet az még nem garancia arra hogy kalóriaminuszban is. Én számolnám a kalóriákat is. Mert hiába a sport ha mellette sok a kaja. Volt mikor a Rubint Réka 4×20 percét lenyomtuk egyben minden nap és nem fogytam. Most rendben a kajám így a 20 perc mellett is fogyok
2017. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Vagy menj el a háziorvosodhoz. Vérvételen sok minden kiderül. Pl pajzsmirigy. Ő tud tovább küldeni megfelelő helyre ha gond van.

2017. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező detto az vagyok,mint te. Egy hónapon át 5-6nap lejártam a kondiba,keményen megdolgoztam,számoltam a kalóriát,minőségi ételeket ettem, abszolút fogynom kellett volna,erre a hónap végén a mérleg 1kg-al többet mutatott mint kezdetben,hozzáteszem nem végeztem súlyzós gyakorlatokat direkt csak kardio,intervall tehát zsírégetés ment.

Ekkor nagyon dühös lettem és egészet abbahagytam két hónapon át azt ettem amit kívántan chips,csoki stb, a súlyom visszaállt a fogyózás előttire és ott is maradt. Ja és pattanásos vagyok én is erősen pár hónapja .

Voltam magén endokrinológusnál semmit nem ért,mert ő nem utalhat be,szóval voltam háziorvosnál aki húzta a száját de beutalt a kórházi endok.-hoz. Na és kaptam időpontot 4 hónappal későbbre. Már csak egy hónap kell és mehetek..lool. Sok szerencsét.

2017. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!