Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket egyek ahhoz, hogy...

Miket egyek ahhoz, hogy letudjak fogyni alhasról, oldalról és belső combról? Valamint milyen gyakorlatok vállnak be a gyors eredményért? 20/L

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Tömörítetten:

- Helyi fogyás nincs, a jó hír, hogy értelemszerűen onnan fogysz, ahonnan van mit. Hogy mit egyél: zöldségek, sovány húsok, kevés és válogatott gyümi (sok benne a cukor), normális szénhidrát források. És a mennyit kérdés lemaradt, számolj utána hogy mennyi az alapanyagcsere szükségleted stb., de igazából kb 1500-1100 kcal között lődd be, és számolj. Makrokban vidd le a szénhidrát beviteled, a zsír is legyen kevés (de legyen!) és egyél több fehérjét. Nézz rá a kalóriabázisra, én is ott számolok. Ne félj tőle, egyszerű dolog.


- Gyakorlattal sem fogsz helyileg fogyni, hiába hasazol mondjuk, nem fogja befolyásolni azt hogy mennyi zsír van a hasadon, mert az izmot fejleszted a zsír alatt. Hogy akkor mit mozogj? Kardio, aerob mozgásformákat, amik kigullasztanak, megizzasztanak, megemelik a légzés és pulzusszámod, megmozgatják az egész tested, nem csak egx konkrét izmodat : gyaloglás, futás, biciklizés, kardio tornák, tánc, intervallum edzések. És persze mehet mellé olyan edzés ami a különböző izomcsoportokat külön megdolgoztatja, hogy formás legyél ha lemegy a felesleg.

2017. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 158cm és 52kg vagyok. Milyen ételeket kerüljek, ami rakódik le, amitől gyorsan híznék?
2017. nov. 17. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos, ha formálódni szeretnél, akkor súlyzóznod kell.
2017. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Berakom én a combjaid közé :) Majd a sok megmunkálástól vagy lefogysz v még felsz szedsz pár kilót 9 hónapig.

Összességében.

Gondolj bele. Csak ez van nekünk. Csak a ma. Csak 1x élünk és nincs többé.

Szóval kitty. Had rakom tele a magházadat.

Vagy rák a májamat?

Kitudja. Kimondja. Kilátta.

2017. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dili...berakom én neked a kolbászt a seggedbe.
2017. nov. 21. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!