Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni fenékről...

Hogy tudnék fogyni fenékről és (belső) combról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy nincs lokális fogyás, de ugye nem árt, ha máshonnan is fogyok, csak ezek a fő kiszemelt testrészeim. Fiatal lány vagyok és sajnos sokkal könnyebben izmosodom, mint fogyok (ezt aktív sportolói éveimből szűrtem le) és ez eléggé elkeserít ugyanis nemhogy vékonyodnék... Vastagodok csak a mozgással. Mindemellé izületi problémáim vannak így muszáj kerülnöm az intenzív mozgást. Ehhez kérnék segítséget, hogy kérlek mondjatok olyan zsírégető ételeket amelyek mellett legalább minimálisan el tudom kerülni a mozgást. A válaszokat előre köszönöm!

2015. okt. 18. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem akarsz mozogni akkor sok fehérje kell sovány husok bol pl csirke mell + minimális rizs

ha sokba kerülne a mell akkor comb + valami zsiradék ilyenkor nr fogyasz cht de

Néha egyél mellet rizzsel h vissza tölts a ch t

Az edzésre meg az a tippem h kis sullyal szabályosan nagyon lassan hajts végre a gyakorlatokat az se jó ha nem mozog az izület

2015. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még hogy könnyen izmosodsz, ezt a dumát. A zsír miatt vastagodsz te főleg nem az izomtól. És azért vastagodsz mert nem jó az étrended. Ha sportolsz és mellette van egy szálkásító étrend ami kalória mínuszos alapból, nah akkor kizárt hogy vastagodj.


Zsírégető étel.? Az étel az nem fog zsírt égetni mert a zsírt az izom égeti el. Mivel az izom egy energia fogyasztó. Az étel pedig energia hordozó. Szálkásító étrend kell (sok fehérje és kalória mínusz). Edzésnek meg amit az első írt. Az ízületre szerezz be ízületvédőt pl Heavy Duty (90 kapszula), lenmagolaj, kurkuma. Csuklószorító, térd és könyökvédő és jól melegíts be mert az a legjobb ízületvédő.

2015. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm. A második pedig: 100%, hogy nem híztam ugyanis az újvárosi kézilabda akadémiánál edzettem és rohadt keményen. Mindennap vagy edzés volt vagy meccs. Na emellé az étrendem is normális volt. Végezetül egyszerűen le lehet ellenőrizni, hogy már megint mitől vastagodott a combom, megfeszítem és csak a bőrt lehetett rajta "megcsípni". (És az is kicsit gyanús, hogy a kezem és a hasam is tiszta izom, akkor a lábam miért lenne zsíros, ha a többi testrészemen egy deka zsír sincs? Hidd el megtúdom ítélni, mi az oka és az nem a zsír.)
2015. okt. 19. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nem tegnap kezdted a sportot de viszont én sem. Egyrészt genetika hova, mennyi izmot és zsírt szedsz fel. Az 100%-ban teljesen kizárt hogy csak izmot pakolj fel magadra, ilyen nem létezik a világon. Izmot csak és kizárólag zsírral együtt tudsz felpakolni magadra. Zsírt viszont csak is izomvesztéssel együtt tudsz leadni.


Ha sportolsz és vastagabb lett a lábad ez azt jelenti hogy felszedtél izmot és zsírt is. Azért vastagabb. Ez pedig attól van mert kalória pluszban voltál, csak és kizárólag kalória pluszban tudsz vastagodni, tömeget növelni. A tömegbe beletartozik az izom és a zsír is.


Amikor sportolsz és a lábad vékonyodik akkor 100% hogy kalória minuszban voltál. Ez halál biztos. Ilyenkor tud csak vékonyodni a combod.


Tömegelés: kalória plussz, több kalóriát viszel be mint amennyire a szervezetnek szüksége van. Hízás.


Szálkásítás: kevesebb kalóriát viszel be mint amire a szervezetednek szüksége van. Fogyás.


Összegezve :) ha azt szeretnéd hogy vékonyabb legyen a combod és ezzel együtt persze mindened mert a test egy egységet képez ezért nincs helyi fogyás, ebben az esetben szálkásító étrendre van szükséged.


A szálkásító étrend (többnyire) magas fehérje bevitelt jelent alacsony zsír és CH bevitel mellet. Ami természetesen kalória minuszban van. A magas fehérje bevitelre azért van szükség a sport mellet szálkásításkor hogy a maximális zsírt tudd veszteni a legtöbb izom megtartás mellett.

Magyarul az izom felett található zsírból sokat, izomból pedig keveset vesztesz ilyenkor.


Ez a lényeg. Ha vékonyabb combokat szeretnél vizsgáld meg az étrended. Nem árt ha van egy gramm pontos mérleged mert ezzel tudod pontosan kiszámolni a fehérje, CH és zsír mennyiségét. A precízen kiszámolt étrend és gondosan megtervezett és végrehajtott edzés röpít fénysebességgel a célba.


Igen a stílusom olyan amilyen XD Szókimondó.! Ugyanakkor nagy gratula neked mert figyelsz magadra és jobbá szeretnél válni. Roppant szimpatikus az ilyen hozzáállás és minden esélyed megvan arra hogy olyan testet varázsolj magadnak amilyet csak szeretnél.

Sok sikert és kellemes hetet.!

2015. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudod az első kommentednél még rosszindulatúnak tűntél nagyon, de a végére ez így egész kedves. További szép napot! A válaszodat is köszönöm!
2015. okt. 20. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!