Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha nem fogyok hasból?

Mit tehetek ha nem fogyok hasból?

Figyelt kérdés

Fogytam 21 kilót most vagyok 83, es 167 magas, korom 41 eves nõ.

Habar sokat fogytam masfel ev alatt, nagyon sok háj maradt még rajtam, föleg hasi tájékon, alma tipus vagyok.

Ahogy összefogom ket kezzel azt erzem h derék és has tájékon 10-15 kiló plusz van, csúnya lógó lengö háj.

Tudom h nincs helyi fogyás de nem tudna valaki valami módszert a hasi zsir eltüntetésére?



2017. nov. 18. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a módszer, amit eddig csináltál. Ha 167 centihez 83 kiló vagy az azt jelenti, hogy még mindig van rajtad 15-30 kiló felesleg. Csak így tovább. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a hasadból is ment le. Fogj egy mérőszalagot, és jegyezd fel az eredményeket hetente!
2017. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a facen az ökonatura-regenor csoportra. Hetente min. 2 sikersztori évek óta, nem hazudhat.
2017. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1) Étrend: minnél kevesebb szénhidrát, több olaj és zsiradék. Nyilván ésszel, a fogyás lényege, hogy kevesebbet eszünk, mint amennyit eléget a szervezet.


2) Sport: közepesen intenzív, hosszan tartó kardio-edzésekkel lehet megszabadulni a súlyfeleslegtől


3) Sport: erősítő edzésekkel pedig "átalakítható": vagyis ami súly elvesztesz a zsírraktárakból, azt felépíted izomként.


Személy szerint a kettő kombinációját javaslom, egy kis erősítés az edzés elején (20-30 perc alatt viszonylag jól kiürül a vérből a "készenléti" üzemanyag), aztán 20-30 perc kardio.


Egyébként szép eredmény már most is a 21 kiló mínusz, csak így tovább :)

2017. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!