Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? (remélem jó a...

Hogy lehet ez? (remélem jó a kategória)

Figyelt kérdés

20 éves, fiú ismerősöm, naponta 3* edz. 170 cm, 95 kg. Vannak szép vállai, a lábain sincs semmi gond. Viszont be ficcen a sör has, és egyéb tartozékok amik ilyenkor szoktak a torzón. Úgy 12 évesen ágyhoz kötöttség miatt, csúnyán meg hízott, 105 kg lett.

Most reggel 100 fekvővel, 100 "natúr" hasizommal(lábak nincsenek beakasztva), 100 felemelt lábas felüléssel és 100 guggolással indít.

Miután haza ér: ugyanezek csak súlyzózik is mellé. 6-7 kilós cuccal mell izomra, egy -két kilóssal marokra és karra.

Este megint.

Emelet rendszeresen küzdő sportol, heti kétszer Aikidó(elnézést ha rosszul írtam) edzésre jár(2 órás).

Mért lehet, hogy még mindig van feleslege? Mit csinálhat rosszul?


2010. jún. 1. 00:17
 1/2 anonim válasza:

Diétával kellene fogyni és kardiózni kéne (futás, biciklizés és egyéb sok mozgást igénylő sportok) Attól, hogy agyonerőlteti magát és egyébként is TÚL SOKAT edz .. az lesz a végeredménye, hogy nem lesz nagyobb hanem csak kissebb. Ez az ember egyáltalán nem tud regenerálódni a sok edzés miatt. Egy ilyen edzésterv nem tudom mire jó .. de sejtéseim szerint semmire.

A megoldás: kardio + diéta .. és sztem mások is ezt fogják ajánlani.

2010. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, nem kétséges. De ma egy átlag versenyző is hasonló képen edz, gondolom ez volt a ki indulási alap.

Köszönöm a választ.

2010. jún. 1. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!