Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyókúrázom csak kíváncsi...

Nem fogyókúrázom csak kíváncsi vagyok! Ez így hány kcal?

Figyelt kérdés

Vegyük pl a tegnapi étkezésemet (tudom, hogy rosszkor eszem szénhidrátot meg ilyenek, de nem szeretnék fogyni, csak kíváncsi vagyok, hogy kb mennyit eszem egy nap) :),


Hajnalban (6:00): kávé + kis tej + két kiskanál cukor

Reggeli (8:00): 2 zsemle, 1 joghurt (D. görög - mézes)

Ebéd (12:00): párolt zöldségek (sárgarépa, gomba), két szelet sült disnóhús

Uzsonna (14:00): két kis szelet (kb 2x5 cm) rigójancsi süti

Vacsi (16:00): zöldségek (káposzta, répa, retek, saláta) kapros salátaöntettel

Vacsi2 (19:30): kis tányér lecsó tarhonyával kenyér nélkül.


Köszi! :)


2010. jún. 1. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

www.kcal.hu

Ne legyünk már ennyile lusták!

2010. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, csak van, aki erre ránézésre mond egy kb értéket :) Nekem nem kelle pontosan, hogy 2698, hanem csak, hogy nagyjából mennyi mert én annyira nem értek hozzá hogy ugyanúgy lehet 3000 mint 5 :)
2010. jún. 1. 09:05
 3/7 anonim válasza:
52%
Ahhoz képest, hogy "állítólag" nem fogyókúrázol, kapásból megjegyezted, hogy "rosszkor eszem szénhidrátot"... Hm...
2010. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megjegyeztem, mert olvasom itt a kérdéseket, és általában az az első, hogy a kérdésre válaszolás helyett a válaszadók nekiesnek a kérdezőnek, hogy ezt meg azt rosszkor eszi és miért eszik ilyet meg olyat és jajdegáz. Ezt akartam kikerülni.
2010. jún. 1. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Ha elég kb-ra akkor kb: 2200-2500kcal. Ha nem fogyózol, elég kbre tudni, egyébként meg sokat számít 2-300kcal eltérés is.

2010. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg nehéz úgy számolni még sacperra is, hogynem láttam mekkorák az adagok. Ezt neked kéne tudni.
2010. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!