Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó edzésterv? Minden nap...

Ez jó edzésterv? Minden nap kellene erősíteni, vagy elég kétnapona, hogy pihenjen az izom?

Figyelt kérdés

Heti 5x (hétfő-péntek) Norbi aerobzóna(45p), vagy Tatarek zsírégető tornája(60p),amik inkább zsírégetőtornák, és hétfő-szerda-péntek Rubint Réka 20perces erősítője (hétfő->comb,fenék, szerda->has, péntek->kar)

Mellette diétázom 1400kcal,120g ch.


2010. jún. 1. 11:45
 1/4 anonim válasza:

Szerintem a fenti programnál többet nem érdemes bevállalni. Ha huzomasabb ideig tudod tartani a leírtakat, már az is elismerésre méltó dolog.


Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a hétvége miért marad "üres"? Mert szerintem bár bőven elég a heti 5+3 alkalom, én kicsit jobban széthúznám: pl. erősítés kedd-csütörtök-szombat, aerób pedig h-sz-cs-p-v

2010. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétvégén általában nem vagyok otthon, elég sűrű szokott lenni, rohangálás és egy kis pihenés. Hétköznap jobban be tudom tartani, hétvégén maradjon a pihi, meg az ide-oda menés:)
2010. jún. 1. 12:49
 3/4 anonim válasza:

OK, viszont akkor szerintem lazíts kicsit a programon, a testednek is kell pihenni (Okosok azt mondják, hogy ha egyik nap erősítés volt, a másik nap aerob legyen, és az se baj, ha pihenőnapok is vannak időnként).


Ha marad a program, akkor viszont simán bevihetsz több kalóriát is (persze egészséges kajákkal), mert ennyi mozgás mellett az 1400 nagyon kevésnek tűnik. Biztos vagyok benne, hogy a hatás nem marad el, ha kitartóan csinálod. Az első 1-2 hétben persze csodát ne várj.

2010. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja igen, és hajrá :)


És eredményt is írhatsz, ha van; hadd lássa más is a jó példát :)

2010. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!