Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan kövérnek érzem magam!...

Olyan kövérnek érzem magam! Hogyan szüntessem meg az érzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 18 éves lány vagyok, aki a tavalyi év folyamán 15 kilótól szabadult meg, így sikerült nyáron elérni a csúcsformámat és 158 cm és 51-52 kiló között mozogtam.

Ezt sikerült tartanom egész nyáron, sőt szeptemberben is, mostanra viszont az iskola és a stressz na meg a már semmi nem érdekel napok miatt felszedtem pár kilót és most 55 kiló között vagyok...

Persze nem hatalmas változás, csupán 3-4 kilóról van szó, de engem zavar, viszont egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy leadjam, hogy kitartó legyek...

Elég hízékony típus vagyok sajnos... félek, hogy tovább hízok és már most is tök kövérnek érzem magamat :(



2017. nov. 27. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"Hogyan szüntessem meg az érzést?"


Fogyj!

2017. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érzéstől nehéz megszabadulni, de segít, ha egészséges életmódot folytatsz. Étrend, valamilyen testmozgás.
2017. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!