Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom, hogy ne...

Mennyit kéne fogynom, hogy ne tartsanak kövérnek az emberek?

Figyelt kérdés
161 cm magas és 56 kiló vagyok és ma lekövérezett egy gyerek. Rettenetesen szíven ütött. A gyerekek őszinték, azt mondják amit látnak, ezért érintett meg ez a dolog. Egészen pontosan azt mondta az egyik 9 éves gyerek a másiknak, hogy "vidd oda, annak az alacsony, kövér néninek". Azt is nehéz volt megszoknom, hogy 24 évesen néniznek, bár ez a szakmám miatt teljesen természetes, de hogy még le is kövéreznek?! Én idáig teljesen normális testalkatú emberként tekintettem magamra. Szerintetek hány kilótól kéne megszabadulnom, hogy a környezetem is normális testalkatúnak tartson?

2017. aug. 23. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen adatokkal azért annyira nem lehet kövér a néni. Esetleg tessék szíves lenni egy képet küldeni, ha nem nagy fáradság, és akkor többet tudok mondani. És ha rám tetszik hallgatni, egy kilencéves gyerek véleménye nem feltétlenül mérvadó, szóval ne tessék idegeskedni. :-)
2017. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan már..egy gyerektől ezt ne vedd komolyan! Kövértől nagyon messze vagy.

A tesomra meg egy kisgyerek mondta hogy: "nézd anya.., boszorkány..!" :D

2017. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem vagy az!! Egyszer engem is le"kötözött sonkázott" két fiú,pedig allitolag sose voltam kover(mondjuk en most is annak tartom magam.. Annyira mélyen érintett. Utána le is fogytam,drasztikus fogyokuraba kezdtem 172cm vagyok,lefogytam 47kg-ra. Most meg elkezdtem hizni,nert folyton falasi rohamaim vannak..:(
2017. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj, a gyerekek ilyenek, ne izgulj, nincs semmi probléma. :)

Ha fogyni akarsz mozogj, sportolj, és vigyél be több zöldséget gyümölcsöt az étrendedbe, hanyagoldd a fehér kenyeret, a sok cukrot. 😁

2017. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag nincs az az egészséges környékén levő súly, hogy valaki ne nevezzen kövérnek. Ezzel ne foglalkozz.

Nyilván nem vagy kövér ilyen számokkal. A többség bizonyára normális súlyúnak tart, amilyen vagy.

2017. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!