Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ADIPEX RETARD? Adipex. Ws...

ADIPEX RETARD? Adipex. Ws oldal Csalók

Figyelt kérdés

Pár hete egy barátnőmmel összefogtunk es kitaláltuk hogy véget vetünk a kövérségünknek.

Mindkettőnknek voltak már tapasztalatai fogyokúrás gyógyszerek terén. Személyszerint használtam az adipexet jó pár évvel ezelőtt. Engem motivalt az edzésben az étkezést is szépen tudtam tartani,tehát bevált. Egy ismerőstől szereztem be,sajnos a kapcsolat már nem él,ezért hagyatkoztam az internetre,sok utána olvasás után találtam ezt az oldalt. Végső kétségbeesésembe ujra beleszerettem volna kezdeni. Megrendeltem egy tablettat a barátnőmnek es magamnak. A gyógyszer ki is jött. Nekem kicsit az fura volt h nem csillogo a bevonat es az interneten irtak sot mar altalam is tapasztalt vanilia illat inkább kicsit amfetamin szagra emlékeztetett. De hát ki tud mit tenni. 2 hetig szedtuk eloszor egyet per nap aztán 2őt. NEM HATOTT.

Azért éreztem fontosnak hogy leirjam mert 30ezer forint nem kis tétel ahhoz hogy kihajigaljam a fogyas remenyeben az ablakon. És szerintem mások is így lennének vele,rménykedem benne hogy aki szintén megpróbálja ezt az utat,nem rendel többet etttől az cégtől mert sajnos csalók!!😏😏😕😕ui.: esetleg tud vki egy megbizhato forrást?



#gyógyszer #fogyókúra #Adipex retar #adipex.ws
2017. nov. 28. 09:06
 1/9 Dalmush_ válasza:

Én is ugyan így jártam ezzel az oldallal -> [link] NE RENDELJETEK INNEN ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!!!

Azzal hirdeti magukat hogy garanciálisan vissza kapod a pénzt ,ha nem használ ,ezt le is írják-> Gondoljon csak bele, Önnek hitelesebb egy gyenge minőségű weboldalon, céges vállalkozási formával nem rendelkező csaló magánszemélyek feketepiaci utánzatai, akiknek semmiféle engedélyük nincs az árusításra? Vagy inkább egy biztonságos webáruházból rendelne, ahol cégnéven küldjük ki a megrendelést, és megvan az ehhez szükséges engedélyeink is, ráadásul minden termékünkre 100% pénz visszafizetési garanciát adunk?

A harmadik levelemet írom nekik,de még VÁLASZRA SEM MÉLTATNAK!Pofátlanság teteje hogy az oldalon belül kis fülek vannak ,ahol megtudod nézni milyen az eredeti és a hamisítvány.És az a legszomorúbb hogy ezt az oldalt hozza fel a google először,ha beírod hogy adipex.

2017. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt a 30 ezret ha normális kajákra költötted volna, már meglett volna legalább 1 havi diétás kajád, amivel te lettél volna vékonyabb, nem a pénztárcád. Annyi honlapon árulnak kamut, hogy vagy mázlival vagy próba rendeléssel lehet csak eredetit szerezni. Mivel nálunk tiltott, ezért olyan honlapról tuti nem rendelnék, ami magyar. Ha ennyire kell, keress külföldi honlapot, olyan országét, ahol nincs betiltva.
2017. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha vèget akarnàl vetni a kövérsègednek, nem csodaszerekre költenél. Hanem rendes kajàra, kondibèrletre. Te csak csodaszert akarsz, a fogyàshoz pedig kemèny munka kell. Azt semmilyen szerrel nem tudod megkerülni. Amìg ezt nem fogadod el, nem lesz vàltozàs. Tudom, èn is ilyen voltam, de sikerült vàltoznom. 30 kg-ot fogytam csodaszerek nèlkül, mozgàssal, helyes ètrenddel.
2017. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit kedves hozzászólók. Sajnos 12 orat dolgozom egy nap, két nap szabadsággal. 8:30kor lepek ki az ajton jobb esetbe ki a munkahelyemrol 19:30kor lepek ki. Menj el te edzeni ennyi munka utan neked es akkor majd nagyon megdicserlek itt kommentben. Kar h annyi szabadidod van b faszsagokat es nem kisegito hanem meg negativ valaszt adtok.megkene ismerni egyes eletszituaciokat mielott nagyon okosan ide irtok. Mikor időm engedte egeszseges taplalkozassal es edzessel fogytam. most.viszont a munkahelyem lehetetlenne teszi hogy akkor egyek mikor szeretnék illetve annyiszor. Belekényszerült életszituacio,en most megyek vissza dolgozni. Kosz a segtseget. Neked meg jo edzőtermezést 😉
2017. nov. 28. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Kifogàsokban làtom jó vagy. Tudod, konyhàn dolgozom, heti 1 szabadnapom van, napi 10 òràt minimum dolgozom. Àlló munka, fàrasztó. Azonban edzeni, kajamat összekèszìteni van időm, mert akarom hogy legyen rà. Te nem is akarod. Senki ne akarja nekem bemesèlni ezt a nincs időm maszlagot, mert mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Nem egy, nem kettő ember kemèny fizikai munka mellett is meg tudja oldani, akkor te mièrt nem? Tudom hogy nem könnyű, de a sikerèrt bizony kemènyen meg kell dolgozni. Amùgy meg ha annyira nem akarsz edzèsre időt szakìtani, akkor egy helyesen megválasztott ètrend mellett edzès nèlkül is peregnek le a kilók.
2017. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az egyik hozzászólóval, ez kifogás.. Van, h heti 4x 12 órázom, és csak vasárnap van szabadom.. Vendéglátóiparban dolgozom és ez még a "laza" variáció. Munka mindig van, ritka eset, h ücsörgünk, mégis tudok időt szakítani magamra, elmenni edzeni, vagy ha nem akkor meg otthon csinálok videókra edzést... A legkönnyebb azt mondani, h nem lehet :)
2017. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én értelek kérdező és igazat adok abban,hogy vannak körülmények amik akadályozzák azt amit az "okosak" mondanak.

Mégsem rendelnék a helyedben adipexet pláne nem, nem véletlenül van betiltva.

Bizonyára önfegyelemre szükség van a fogyáshoz, de talán próbálkozz valami természetben fellelhető étvágycsökkentőhöz.Biztosan vannak gyógyteák vagy ilyesmi, maga a folyadék amúgy is telít, kevesebbet tudsz enni töle.

Én nagyon vigyáznék a csodaszerekkel.21 évesen epeműtétem volt az ilyenek miatt(igen, köztük volt az adipex is!!!),szóval vigyázz az egészségedre!Nem éri meg, hogy tönkre vágd magad.

2017. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl. most van időd. Miért nem mész tornázni? Vagy közben keményen dolgozol?
2017. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sofor.futar válasza:
Nálam tudsz eredeti es hatásos szert rendelni,ugyan nem adipex,de a hatasa nagyon hasonló.;-)
2018. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!