Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés esetén mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam minden hízást eredményez: ülőmunka,stressz, kapkodva evés,sok édesség,kevés folyadék,mozgáshiány és autoimmun pm alulműködés. 30 éves nő vagyok, 1 ev alatt 10 kg-t híztam, a pajzsmirigy miatt. 178 cm és 80 kg vagyok, 3 hete kaptam gyógyszert a pm-re,elvileg attól is kell fogynom. Az orvos februárig min. 5 kg-t javasolt. Zavar a hasam főleg, nem tudom,mivel kezdjem,ami nem drasztikus
2017. nov. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A már felszedett zsír nem fog a gyógyszertől hirtelen lemenni, ahhoz életmódváltás is szükséges. De ha szeded a gyógyszert, úgy könnyebben leadod a fölösleget.
2017. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A gyógyszertől nem fogsz lefogyni!

Autoimmunnál javasolt a glutén és tej elhagyása, de "elszántabbaknak" van egy AIP diéta is-én arra képtelen vagyok. Facen van pm csoport, meg hashimotos is, csatlakozz oda, ott nagyon sok használható dolgot megtalálsz!

2017. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Életmódváltás !!! Az ülőmunka kivételével könnyű változtatni ezeken.


Egyel lassabban, kevesebbet.

Hanyagold az édességeket.

Igyál óránként egy pohár vizet.

Esténként vagy amikor raersz, kocogj/setalj/menj el edzeni.


Nekem pajzsmirigy túl működésem van igaz nem orvosi eset de én például életmód váltással sikeresen hiztam 57ről 67re öt hónap alatt.


Ha úgy gondolod hogy nincs erőd / kapacitásod arra, hogy változtass az életmódodon, akkor ideje elgondolkozni, hogyan és milyen állapotban szeretnéd eltölteni életed hátralevő részét. Addig valts amíg nem késő

2017. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy sok olyan dolgot teszel, ami hízást eredményez, akkor miért nem változtatsz rajta?
2017. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!