Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tennetek, ha vki nem...

Mit tennetek, ha vki nem hagyja, h fogyozzatok?

Figyelt kérdés
Allandoan dietaba kezdek, amire a szuleim nem igazan vevok, mivel megijednek hogy esetleg etlezesi zavarral kuzdok. Alandoan rakenyszeritenek, hogy egyek. Ilyen helyzetben mit tennetek? Vmi kifogas otlet, v potcselekves stb?

2017. nov. 30. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibakert elnezest mindenkitol! Eleg sietosen gepeltem.. az ertelmes valaszokat elore is koszonom
2017. nov. 30. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló?
2017. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne diétába kezdj hanem kérd meg őket, hogy egészségesen táplálkozhass. Telkeskiőrlésű termekek, sok zöldség, köles, barnarízs, sovány húsok halak, tektermékek. Ne.feldolgozott élelmiszert és ne cukrozottat. ezt csak megengedik. Egyél rendesen csak nem mindegy mit. Ha kihagyod a cukrot és többször eszel kevesebbet. Ha nem vahy éhes nem eszel unalomból. Mellette mozogsz biztos fogyni fogsz.
2017. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok es vszinu elkezdtem "noiesedni". De gyulolom igy magamat 173-4 cm/62 kg. A regi allapotot szeretnem, ami 55.7 kg.
2017. nov. 30. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben igaza van a szüleidnek.

1: Teljesen jó a súlyod a magasságodhoz.

2: Ennyi idősen nem szabad fogyózni!

Azt viszont megteheted, amit már leírtak előttem, hogy próbálod megkérni őket, hogy egészséges ételeket egyetek, illetve megbeszéled velük, hogy szeretnél eljárni vhova sportolni. Azt biztos megengedik.

2017. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát tizenöt évesen, baromijó súlyaránnyal, nem is tudom..


a szüleid teljesen normálisan, mondhatni csak simán szeretnek, tehát a szép lányukért már csak aggódhatnak..


először is kérj karácsonyra egy digitális személymérleget. Háromezer alatt is van egészen kiváló mérleg, amivel ellenőrizheted a súlyod minden nap.


aztán regisztrálj a www.kaloriabazis.hu -ra, ahol pontos kalóriabevitelt állíthatsz be magadnak. Bármit ehetsz, csak nem mindegy, hogy mennyit.És még testmozgással sem kell kínozni magad, ha nem fűlik a fogad hozzá.


a szülőkkel meg ne vitatkozz, inkább légy aranyos, mert okosan is megoldható a diéta.

2017. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!