Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megeszek minden nap legaláb...

Ha megeszek minden nap legalább egy tábla csokit és jó sok chipset akkor lehetnék gyorsan hályas és kövér?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 20:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
46%

Hájas!! nem, de a fogaidnak sokat árt. Egy évig folytatod, a hátsók szétrohadnak.

Arról nem beszélve, hogy nem egészséges.

2017. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De utána megszoktam mosni a fogaimat és léccí a kérdésre válaszoljatok én pl olyan akarok lenni mint tammy jung
2017. dec. 17. 20:54
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Megy egyél sok zsíros kaját :D
2017. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Válaszoltam, ennyitől nem leszel disznó.

Minden órában tömni kellene magad, mint a libákat, még hányingered nem lesz.

Más ötletem nincs.

2017. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
90%
Ne akarjál kövér lenni!!! Én az vagyok, hidd el nagyon rossz, és kizárólag hátrányai vannak.
2017. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen az is segít de mindig tomd tele magad egyél rengeteget.
2017. dec. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tippekert irj nyugodtan. Előző voltam.
2017. dec. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ettől biztos nem leszel hájas. Ugyan fel fogsz szedni pár kilót,de nem olyan jelentőset mint ahogy azt gondolod. Nekem volt az életemben 3 teljes év amikor majdnem mindennap táblacsoki,chips,nutella,cukros kekszek stb ettem szinte non-stop és ki kell ábrándítanom mindenkit de alig híztam ,összes hízásom olyan 4kg volt. Tényleg rengeteget ettem. Akkor elgondolkoztam én is,vajon mennyit kell enni a súlyos elhízáshoz? Arra jutottam,hogy éveken át mindennap amikor ébren vagy folyamatosan enned kell,mindig kb hányásig és kb semmit nem mozoghatsz,na akkor biztosan felmegy,de nem olyan könnyű elhízni,legalább olyan nehéz mint lefogyni.
2017. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Alap szabály ha hízni akarsz akkor este egyél. Napközben feldolgozza a szervezeted mert valamennyit mozogsz, este elraktározza. Egyél 18-19 óra után és 21 óra után is.
2017. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden étkezésnél degeszre eszed magad és mellé eszel zacskó csipszet és két tábla csokit na az hatásos . (Tammy Yung jò választás)
2017. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!