Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok 20 kilót, akkor...

Ha fogyok 20 kilót, akkor megereszkedett, löttyedt lesz a hasam? Ha tornázok (is), akkor nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az lett.
2010. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és tornáztam.Napi 2 órát.
2010. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De akkor mit lehet tenni, hogy ne legyen?

Vagy mitől függ?

Keresgéltem fogyókúrázókról előtte-utána képeket, és nem láttam a hasukat megereszkedettnek.

Vajon ők mit csináltak? :(

2010. jún. 2. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Már 5 kilótol is. De én nem féltelek. Te egyáltalán nem akarsz lefogyni. Nehéz munkával jár az. Inkább javaslom a legkülönbözőbb diáták olvasgatását, a fotelben.

Meg ábrándozást: Ha én nam falok ennyit....

2010. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,Én mindig vékony voltam aztán egyszer csak egy év felszedtem 24! kilót:(

Elkezdtem fogyózni,tornáztam mint a hülye,épp azért,hogy ne nyúljon meg a bőröm. Mégis az lett a vége, a leggázabb a hasam,de a combom belső része is megereszkedett.Lehet,hogy egyén függő.Vagy oda ment a legtöbb kiló amikor híztam és azért.

2010. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első kettő vagyok meg a 21:31-es.

Az előtte-utána képeknek nem szabad hinni :)

Nem tudom láttad-e a Norbi fogyis műsorát /nem tudom mi volt a címe/ Ők is löttyettek lettek.

Ugye a plasztikai műtét segít,de.....

2010. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Leginkább akkor lesz ilyen, ha valaki GYORSAN fogy le sokat. Nem véletlen, hogy a heti fél kiló - kiló az ajánlott fogyás. Ennél többet már nem tud a bör követni, és utólag nem lehet semmit sem javitani rajta (kivéve, ha megoperáltatja, DE akkor is marad egy elég csunya heg).


Az elötte-utána képek javarésze meg CSAK a fotókon történik photoshoppal vagy hasonlóval.

2010. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én fogytam kb 17-20 kilót, nem voltam löttyedt utána. Mondjuk ez 17 évesen volt, és biztos alkatfüggő is.

22L

2010. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

21:25-ös:

"Szeretem" azt, hogy mindig azon csattan az ostor, aki valóban akar tenni azért, hogy megváltozzon.

Vannak szerencsés emberek, akik egész életükben soványak voltak, akkor is, ha folyton nassolnak valamit. Nem ismersz engem, nem tudsz rólam semmit, felesleges ítélkezni, csak azért, mert megteheted.

Magyarországon az emberek nagyjából fele elhízott, túlsúlyos vagy kövér.

Szerinted ebből hány az, aki semmit nem tesz ellene?


Miért kell azt bántani, aki _ésszel_ akar fogyni, nem belevágni eszetlenül, és mielőtt csak rontana a helyzeten, utánaolvas a dolgoknak, tapasztalatot gyűjt, hogy soha többé ne kelljen semmit kérdeznie a fogyásról, maximum csak tanácsot adni azoknak, akik most kezdik.

2010. jún. 2. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is fogytam, jó sokat, összesen 34 kilót. Nekem hihetetlen módon megereszkedett a hasamon a bőröm.. De nem csak ott. A fenekemen, belső comb szintén, felső kar.. Velem az volt a baj, hogy az első 10 kiló úgy ment le, hogy kórházban voltam, és előtte meg ott 9 napig egy falatot se ettem, akkora fájdalmaim voltak, de miután megműtöttek, a maradék 20 kiló is szélsebesen száguldott lefele. Az a pár kiló, olyan 4-5 pedig fél év alatt:) De akkor már némi izmot is felszedtem, kórházas időszakban abban a 9 napban szerintem minden izmom lefogytam. Ekkora fogyáshoz tényleg nem tud igazodni a bőr, viszont folyamatos edzéssel javul. Ez mind nekem úgy 1 éve volt, azóta folyamatossá vált a tornázás az életemben, és komolyan jobb a helyzet, de ezzel a tempóval még kell legalább 2 év intenzív edzés, hogy esetleg a már most kőkemény hasizmom ne fedje el lógó ronda bőr.. Te döntöd el melyiket választod: 1 év alatt fogysz le, és csinálod a diétát az edzéssel, lassú tempóban. Vagy hirtelen fogysz, de ugyanúgy 1, esetleg több évig orvosolod a következményeket, mint lógó bőr, ízületek károsodhatnak, izmot sokat veszthetsz.

Arról nem beszélve, hogy komplett ruhatárat egyszerre lehetetlenség venni :D Én úgy jártam sokáig, mint egy bolond, aki direkt 3-4 számmal nagyobb cuccokat hord, mert vicces. Pedig nem volt az :)

2010. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!