Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Műtétet követően ami lemegy...

Műtétet követően ami lemegy pár kiló vissza is jön vagy így marad?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, sokat stresszeltél előtte-utána, nem volt étvágyad. Ha visszatérsz a rendes étkezésedhez, amilyen előtte volt, visszahízod. Bár nem tudom, ennek örülsz-e, vagy nem, de mivel fogyókúra kategóriába írtad, szeretnéd, ha így maradna.

Stresszel és nem evéssel fogyni nem egészséges, inkább gyógyulj meg és egyél úgy, mint előtte. Vagy ha túlsúlyos voltál, akkor változtass életmódot, akkor megtarthatod a mostani súlyt. Jobbulást! :)

2017. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy visszajön, ha utána túleszed magad - vagy nem, ha normálisan étkezel
2017. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Sok ember a kórházban eszmél rá, hogy nem játék az egészsége, hogy akár éveket is elvehet saját magától a helytelen táplálkozással.
2017. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 5 kiló ment le, mert 2 napig nem ehettem, és utána meg nem tudtam rendesen enni. Kb. 1 hét alatt ment le.

Visszajött, miután megint normálisan élhettem. Kb. fél év alatt jött vissza.

2017. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elcseszett epeútvizsgálat, 5 napig nem ehettem, nem ihattam. Só és cukor infúzió, más nem. 70 ről 62 lettem. Nem bántam, de hiába a diéta, fél adag ételek, szépen visszament. Most 68 vagyok. Ezt igyekszem tartani.
2017. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!