Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol van a XI. kerben olcsó...

Hol van a XI. kerben olcsó konditerem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék konditerembe járni, de főiskolás diákként nem tudok olyan sokat rászánni. Hol találhatnék a XI.kerben olcsó konditermet? (vagy a környékén?:) Köszönöm mindenkinek, aki tud segíteni.
2010. jún. 3. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
csepelen van egy. Leszállsz a karácsony sándor utcánál a csepeli hévről és besétálsz a szembe lévő utcába:) ilyen olcsón nem találsz még 1-t:) korlátlan havi 5500ft 10alkalmas 4700:) napi jegy 500ft!:) és van ingyen segítség!!!:)
2010. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és a neve Gym 21 fittnes center:)
2010. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy a Schönhertz Zoltán BME-s kollégium konditerme. Mondjuk oda féléves bérletet kell váltani, szóval csak szeptembertől tudsz ott kezdeni, de egy félév külsősöknek 13 000 Ft, ami elég jó ár.


www.body.sch.hu oldalon kell regelni.

2010. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyöngy fitness?
2010. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] az drága!
2010. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a lágymányosi utcába járok! Budafitnessz a neve, aerobic edzésekre szoktam járni, van mindenféle, fennvan a honlapjukon az órarend, de van sima konditerem is, meg szauna is. nagyon aranyosak az edző csajszik! általában sokan járnak, de jó a hangulat mindig! diákoknak szerintem még elviselhető áron, van mindenféle bérletkombináció, de akár napijegyet is vehetsz. (plusz nekem 2 utcára van, az sem mindegy)
2010. jún. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!